Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 1 és fél éves lovat bele...

1 és fél éves lovat bele lovagolni?

Figyelt kérdés
1 éves lovat kapok most nyáron...Szeretném egy fél év múlván belovagolni. Ezt azért is hamarabb 2 évnél, mert én nagyon jó hangban vagyok a lovakkal.A szüleim szerint a lovakkal van valami közös hangom..Amikor egy istállóban voltunk a lovak dörgölőztek hozzám..Tudok lovagolni, és egy faluban élek ahol a házunk mögött egy holdnyi föld van és utána is sok hely..Úgyhogy :) Előre is köszönöm a válaszokat...

2015. jún. 18. 15:15
1 2
 1/19 anonim válasza:

Szerintem 1,5 éves ló még elég fiatal a belovagláshoz. Az egy dolog, hogy értesz a lovakhoz, de szerintem maximum csak 2-3 éves korában kellene belovagolni.

Esetleg már elkezdheted hozzászoktatni a nyereghez vagy a zablához, de szerintem belovagolni még fiatal. :)

2015. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod tönkre tenni a hátát semmiképpen se! Futószárazni lehet persze. De ha ennyit nem tudsz, akkor minek neked még ló?
2015. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.....
2015. jún. 18. 15:50
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kérdés, nem kell ilyen durván válaszolni.
2015. jún. 18. 15:55
 5/19 anonim ***** válasza:
Semmi durvát nem írtam, csak annyit, hogyha ennyire nem értesz a lovakhoz, talán nem egy éves csikó lenne neked a megfelelő, hanem egy idősebb, tapasztaltabb ló. Ugyanis az, hogy dörgölőznek hozzád a lovak, nem azt jelenti, hogy értesz is hozzájuk. Az meg hogy tudsz lovagolni, elég tág fogalom.
2015. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

ez a kérdés csak provokáció! ott is látszik, hogy Magyarországon a holdat senki nem használja mértékegységnek.


nyilván a kérdező is tudja, hogy 3 éves kora előtt csak tönkre lehet tenni a lovat, nem belovagolni. mondjuk a dörgölőzős rész vicces!

2015. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

" Ezt azért is hamarabb 2 évnél, mert én nagyon jó hangban vagyok a lovakkal."


Úristen. Ne haragudj már meg, de ha valaki egy nagy lovas ember, szerintem viccből se mondjon már ilyet... Könyörgöm.... Mondjuk a leírásodból könnyen kivehető, hogy nem vagy az.

2015. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, a lovat 3 éves kora körül lehet belovagolni, sok hozzáértéssel, szakemberrel.
2015. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Úgy látszik inkább a tanáromtól kellett volna megkérdeznem, mert ezek a válaszok rosszul esnek. :(
2015. jún. 18. 20:38
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez egy fake troll kérdés. Az isten haragjának a kiugrasztása a cél.
2015. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!