Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miskolciak vélemények az...

Miskolciak vélemények az Appel lovaskertről?

Figyelt kérdés
Minden vélemény jöhet (negatív,pozitív) leginkább bértartás szempontjából érdekelne.
2015. jún. 20. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó magam még nem jártam ott de pár ismerősöm már igen és igazából se jót se rosszat nem mondtak volt olyan ismerősöm is aki csak ott tartotta a lovat viszont edzésre nem hozzájuk járt...de már ha jól tudom rég el hozta onnan a lovat. Van ismerősöm aki oda járt lovagolni de el jött mert szerintem "furcsák" voltak ( ez nem tudom mit takar....) Én inkább máshová vinném Miskolcon a lovam tartani vannak attól jobb helyek is
2015. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 napja voltam ott lovagláson

nekem szimpatikusnak tűnik,semmi furcsaság nincs benne

van fedeles(ponyvás megoldás) rész is,istállóban nem voltam,viszont nagyon szép zöld füves legelője van,nagy területen

kedvesek a lányok(oktatók)

2017. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!