Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik név tetszik nektek...

Melyik név tetszik nektek ezek közül jobban?

Figyelt kérdés

Volt egy lovam, akit nagyon szerettem és nagyon sokat jelentett nekem. Amikor elpusztult, az annyira megviselt, hogy évekig lovak közelébe se akartam menni, még a lovaglást is abbahagytam. Ő volt az életem, a mindenem.


Ez évekkel ezelőtt volt, azóta úgy ahogy, de már sikerült nagyjából feldolgoznom, bár teljesen soha nem fogok túljutni szeretett lovam elvesztésén.


A párom most a tudtomon kívül meglepett egy tündéri csikóval, és nekem is kell elneveznem. :) Szeretném, ha a neve elárulná, hogy mit jelent ő nekem az előző lovam után.


Ti ezek közül melyik nevet adnátok neki?


1) Vigasz

2) Ajándék

3) Remény



2015. jún. 21. 14:02
 1/10 anonim válasza:
3
2015. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nagyon sok lovat hívnak Reménynek, szóval vagy 1 vagy 2, de nekem az Ajándék tetszik :) a Vigasz sem rossz, de végig a másikra emlékeztetne
2015. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem a Remény tetszik a legjobban, de az Ajándék se rossz név...
2015. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Leginkább a Remény tetszik bár mostanság dunát lehetne rekeszteni a Remény nevű lovakkal. Az Ajándék annyira nem rossz, de a Vigaszt én nem ajánlom. Próbálj meg valami egyedi nevet kitalálni ami, teljességgel kifejezi, hogy ez a csikó mennyire különleges számodra. Ha nem jut eszedbe semmi, akkor azt is csinálhatod hogy ezek közül valamelyiket adod csak valamilyen más nyelven amin jól hangzik.
2015. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Remény és Ajándék
2015. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Remény!!!
2015. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A legjobban a Remény tetszik, de az Ajándék se rossz.
2015. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ajándékot választanám. :) A többi túl depresszív.
2015. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az Ajándék azért jó mert ajándékba kaptad!:)

A Vigasz pedig azért jó mert ha véletlen mégis vissza gondolnál az előző lovadra ő megvigasztal!:)

Szerintem is 1vagy2!:)🐎💖

2015. jún. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ajándék!
2015. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!