Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kedves Lóbarátok! Mi a vélemén...

Lilli20 kérdése:

Kedves Lóbarátok! Mi a véleményetek a Petneházy lovardáról bértartás szempontjából? Milyen jó lovardát tudnátok ajánlani a budai oldalon, ahol jól bánnak a lovakkal és fedeles is van?

Figyelt kérdés

2015. jún. 22. 09:13
 1/3 ki lehetek? ***** válasza:
Én a petneházyba járok és nagyon szerertem. Nagyon barátságos a hely és az oktatók is. A lovakkal nagyon jól bánnak. Lehet, hogy nem sokára kapok lovat és itt fogok bértartani. Engem mondjuk az se zavar, hogy nincs fedeles. A lovak jók végülis jó állapotba van. Az öltözője is elmegy. Még büfé is van szoval... Én már jártam az: aranypatkó, pasaréri, budakeszin lóhátonba szóval mindegyikbe ami közel van de nekem ez tetszet. Nézd meg és úgy dönts!
2015. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szuper köszönöm a válaszod, mindenképp ellátogatok majd oda.

Meg egy kérdés télen is tudtok lovagolni?


Köszi előre is:)

2015. jún. 25. 09:21
 3/3 ki lehetek? ***** válasza:
Igen! persze nincs fedett pálya de legalább nem leszünk piperkőcök. Perce kicsit furcsa de amíg nem fagysz meg jó érzés :)
2015. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!