Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Neizer nyergekről vélemény?

Neizer nyergekről vélemény?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvétve van egy-két nagyon gyatra nyergük, amit égetnék szívem szerint, de a nagy többsége nagyon megbízható, kényelmes, és abszolúte strapabíró darab.
2015. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb olyan minőség mint a Stübben. Nem rossz,egy szar univerzális után fotel érzete van. Csak az árát győzd megfizetni .
2015. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt,van is neizerem nagyon kényelmesek szerettem mindent de viszont maga a bőr szerintem hamar kopik pl vádlinál, puha nagyon a bőr az én meglátásom szerint de igazán jó nyergek :)
2015. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Neizer azért nem csúcsminőség, de jó közpékategória. A régebbiek nekem jobban bejöttek, a kb. 10 éves nyergemen semmi kopás nem volt sehol, viszont nem ültetett valami frankón (díjlovas nyeregről van szó). Az újabbakról annyit tudok mondani, hogy meglepően tapasztalom, mennyit adnak el néhány hónap használat után fullra kopott szárnyakkal...


A Stübbenhez azért nem hasonlítanám, mert míg egy új Neizer 250-350 ezer, addig az előbbi ennek a cirka 3-szorosa és nem véletlenül világmárka. (Mondjuk én a régi fapadosok helyett inkább Neizert vennék használtan, ha már választani kellene.)

2015. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyetértek hellyel-közzel az előzővel, az utóbbi időben nagyon ócska anyagokkal dolgoznak Neizerék, nem is értem, ráadásul sorra látom, hogy a lóra készíttetett nyerget mégis eladják, mert nem lett jó a lóra még átalakítás után sem. Viszont az azért túlzás, hogy egy új Stübben 3x annyiba kerülne, mint egy 250-300.000-es Neizer, tessék csak megnézni mennyibe kerülnek újonnan, Nagylovasban pl lehet kapni Stübbeneket, 500 ezer körül van a legtöbb, de van 400-ért is, ami máris "alig drágább", mint egy Neizer.

Szerintem a Stübben kicsit túl van amúgy lihegve, hasonló minőség pl a Pessoa, de úgy egy 100-assal olcsóbban hozzáférhető, vagy egy kicsit alacsonyabb szint, de nagyon megbízható és nagyon szép nyereg a HDR (Henri De Rivel), szerintem a legjobb ár-érték arányú nyereg, olcsóbb mint egy Neizer és sokkal szebb és jobb (szerintem) - 200.000 körül van, pl Imagineben kapni.


(írom mindezt úgy, hogy 2 nyergem van, egy Kieffer és egy Stübben)

2015. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Neizernek az univ nyergei között van olyan, ami 200 ezer körül már megvásárolható, ehhez képest az olcsóbbik Stübben 500 ezre ennek a több, mint duplája - és akkor még nem beszéltünk a 700 ezer, egymilliós nyergeiről.

Na de mindegy, ezen nem veszünk össze. :)


Én új Neizert már biztosan nem készíttetnék.

2015. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A nyergeket nem ismerem, de a készítőről van képem, ajánlom őket.
2015. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!