Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi lovasfelszerelésetek...

Mennyi lovasfelszerelésetek van? + ha van lovatok neki is), és hobbi vagy versenyszinten lovagoltok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem van 4-5 lóvaglónacim, 10 lovaglópóló,2 kobak,1 lovaglócipő+chaps,1 lovaglócsizma,sarkantyú,idomítópálca,ugrópálca,2 pár kesztyű,sok sok lovaglózokni és nekem taláán ennyi :D de tuti hogy kihagytam valamit:)


a pacimnak:

nyereg,kantár,alátétek,4-5 kötőfék,vezetőszárak,futószár,ostor,futiheveder,ín és bokavédő,rengetek szár (ha esetleg elszakadna legyen..:D) martingál,chambon, most több nem jut eszembe:) meg persze a pucoló cuccok: vakarók,szőrkefék,fésűk,patakaparó,szivacsok,(nyáron: sampon,légysprék)patazsír,ecset,sörénygumik :D most minden apróságot felsorolok ,mert gépelős kedvemben vagyok (bocsi ha untat:D) van még fülvédőnk is,légytakaró,fejháló,polártakaró és igy ennyi jutott eszembe:) amúgy versenyekre sajnos keveset járok mostanában az új lovammal,inkább hobbizgatok szóval a cuccai felét alig használom:/ remélem kielégítő volt a válaszom!:))

2015. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1 pár lovaglócipő

2 pár lábszárvédő

2 pár lovaglózokni

2 lovaglópóló

3 lovaglónaci

1 lovagló mellény

1 pár kesztyű

1 idomító pálca

1 rövidebb pálca

1 kobak


Hobbi szinten lovazok.

Egyik rokonomnak van lova, azon lovagolok. Amit én vettem hozzá:

1 univerzális nyereg

1 túra nyereg

1 nyeregali

1 pár ínvédő

1 kantár

1 kötőfék vezetőszárral

1 csomózott kötőfék azt én csináltam)

1 szügyellős martingál

2015. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
17%
Tudom hogy hülyének leszek nézve,de én lennék valaki lova,amolyan pony play játék keretein belül,volna rá lovas lány jelentkező?
2015. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1-es,2-es ment a zöldkéz :)
2015. jún. 30. 15:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindenből egy. Csizma, kobak, nadrág, pálca, ostor, futószár, kapicán, kantár, két zabla, nyereg, alátét, 4 lábra ínvédő, fásli+alátét.

Jövőre tervezünk indulni.

2015. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én westernben lovagolok és versenyzek is de sajnos nincs saját lovam.

1 kobakom van

1 kalapom

1 rendes lovagló nadrág

2 fekete farmer(versenyekre)

1 pálca

1 barrel sarkantyú

1 rendes sarkantyú

2 western csizma

2 övem

2 övcsatom

3 ing(versenyekre, 1 egyesület + 2 külön)

1 kötőfék

1 nyeregalátét

1 füles

Nagyjából ennyi de biztos kihagytam még egy pár dolgot, meg még persze vannak a pucoló szerszámok meg hasonlók.

2015. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1 kobak

1 lovaglócipő


+ 2 nadrág és 2 póló lovagláshoz, de ezeket hordom máskor is (főként otthon vagy kirándulni)


Amint azt mindebből látni lehet, "nagyon hobbi" szint:)

2015. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem van 4-5 nadrágom, egy kobak, egy cipő, egy chaps, ami mondjuk per pill cipzár-hibás...

A lónak egy nyereg, 4 alátét, (ebből 3 van használatban, váltva mosva, egy tartalék), egy nyeregtáska, egy pár első és egy pár hátsó ínvédő, egy pár fásli és két pár istállókamásli, egy pár pataharang, egy idomítópálca, egy futószáras ostor, egy futószár, egy heveder, egy martingál (bár azt épp ki tudja, hol van...), egy gumikarikás kikötőszár (detto), egy futószárazó heveder, egy kapicán, egy egyes hám, két fogatos kantár (egy szemzős, és egy szemző nélküli + egy négykarikás zabla), egy hajtószár, egy kiskantár egy D zablával (+ talonban egy olív és egy csikózabla+zablagumi), egy nagykantár (hozzá a két zabla, két szár), két fülvédő.

Plusz az ápolócuccok, patakaparó, patareszelő, vakaró, szőrkefe, gyökérkefe, sörényvágó olló, meg egy gyógyszeres elsősegély doboz. Aztán annyi.

Nem versenyzem.

2015. júl. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
5-ös,6-os,7-es és 8-as ment nektek is a zöldkéz ;)
2015. júl. 1. 08:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Versenyszinten lovagolok van van 7db nadragom ebbol 2 verseny 3par cipom 2 db labszar edom ebbol 1-1 csak versenyre hasznalom 1sarkNtyum, 1feher bluzom,zakom, dijlovas es ugro palcam, kobakom,gerincvedom es 4 par kesztyum ebbol 2feher a versenekre.
2015. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!