Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen kezdőknek való lovastáb...

Milyen kezdőknek való lovastáborok vannak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!:) Nem írtad hogy hány éves vagy. De ha még nem vagy 18 akkor a legtöbb lovardában mindenki számára ott a lovastábor. Olyan helyet válassz ahol kedves az edző, és érti is a dolgát. Siess a lovastáborok keresgélésével, mert már val ahol elindultak a táborok!
2015. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, én napközis táborokat javasolnék elsőnek, de tényleg fontos lenne tudni hány éves vagy! Ha kb. olyan általános iskolás korosztály vagy akkor, ha írsz privátban tudok javasolni egy nagyon jó tábort!
2015. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16/L vagyok. :)
2015. júl. 1. 23:38
 4/7 anonim válasza:

szia

én a Budapesti Honvéd Lovardát ajánlom.

2015. júl. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz? :)
2015. júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Budapesten. :)
2015. júl. 3. 19:40
 7/7 Szabina Bencsik válasza:

Ócsán az Equina Lovasfarm Ócsa táborát ajánlom. Èn is oda mentem nulla lovaglási tudással. Futószáron megtanultan ügetni ès szabadon lèptetni. Nagyon jó, ès több, nem feltètlenül lovaglással kapcsolatos program is van.

12L

2017. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!