Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha csatlakoztatás után egy...

Ha csatlakoztatás után egy darabig követ utána viszont elsétál vagy elszalad, akkor mit csináljak? Előlről az egész?

Figyelt kérdés

2015. júl. 2. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínű valamit nem csináltál jól.
2015. júl. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem.

Második, rájöttem, pont ezért kérdezem mit csináljak?

2015. júl. 3. 16:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmit. A "csatlakoztatás" nem tart örökké. Ez tök normális.

És mindezen túl az egész nem jó semmire. Cirkuszi állatidomároknak való mutatvány, semmi több.

2015. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha csak megáll egy helyben és nem megy oda hozzád akkor el kell sétálni előtte ilyen féloldalasan, hogy újra elkezdjen követni, de úgy látom itt nem pont ez a helyzet.

Ilyenkor igen, megint el kell küldened magadtól és amíg nem adja a megfelelő jeleket addig hajtani tovább.

De az is igaz, hogy nem kell vele órákig sétálgatni mert akkor nyilvánvaló, hogy egy idő után megunja és ott hagy, elég egy.két kiskört jobbra meg egy-kettőt balra.

2015. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3. szerintem nem egy dologról besszélünk !


4. : Igen odajön hozzám, szaglászik, érdeklődik. Aztán bármerre megyek követ. Ez nagyon jó érzés. Általában megmarad mellettem, de néha nem. :D És azért kérdeztem, akkor mit csináljak :) Köszönöm szépen!

2015. júl. 5. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök, ha segítettem :)
2015. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!