Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Vennétek így lovat, vagy sem?

Figyelt kérdés

szóval elég nagy dilemmában vagyok... már 3 éve kijárok egy tanyára, ahol eddig 2 ló volt. az egyikük sajnos elpusztult. a tulaj nem akar másik lovat venni mellé, ezért arra gondoltam, hogy én amúgy is régen szerettem volna már lovat, ezért vennék én neki egy társat. a tanya tulajdonosával nem beszéltem még, a szüleim belementek, de én nem tudom hogy belevágjunk e. minden álmom egy csikó, egy saját ló, de mégis itt van egy, aki bár nem az enyém, de nagyon szeretem. most fogok érettségizni, szóval ezért sem tudom, hogy bevállaljam e.


ne haragudjatok, kicsit össze vissza lett, de nagyon bizonytalan vagyok, nem tudom mit kellene tennem. örülnék, ha nem oltogatnátok, hanem leírnátok, hogy ti hogyan is döntenétek ilyen helyzetben.


2015. júl. 4. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kivárnám most már az érettségit, nem érdemes az ilyesmit elkapkodni.
2015. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdés mik a jövőbeli terveid? Érettségi után mit szeretnél csinálni?

A másik, hogy a bácsinak mik a tervei. Lehet már kicsit belefáradt a lótartásba és ezért sem vesz másik lovat. Meg ugye ez nem ingyen lenne, hanem kéne bértartást is fizetned. Ezzel is számoltatok otthon?

Miért csikó? Be tudod lovagolni vagy van pénzed szakemberre aki belovagolja? Első lónak érdemes lenne egy belovagolt " kész" lovat venni.


Szerintem gondold át, hogy mit kezdenél az életeddel, illetve beszélj a bácsival is, mert a ló hosszútávú gondoskodást igényel.

2015. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!