Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan lovaskönyv ahol az...

Van olyan lovaskönyv ahol az ÖSSZES lószínről van kép?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen könyvet amiben benne van az összes lófajta illetve az összes lószínről van benne fotó.
2015. júl. 4. 20:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Eh,köszi a választ ,bocsi én is elég hülyén írtam meg.Akkor másképp teszem fel.Mi a címe annak a valószínűleg létező lovas könyvnek ahol majdnem az összes lószínről van kép?
2015. júl. 4. 21:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok lovas könyvem van, még tankönyvem is, de egyikben sincs benne minden színről kép. Általában csak a gyakori színeket szokták beletenni. Ugyebár egy-egy színnek előfordul nagyon sok színárnyalata vagy változata és ennyi képet nyilván nem akarnak beletenni. De ha létezik ilyen az engem is érdekelne.:D
2015. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy van mert a főszíneknek rengeteg keverékük és árnyalatuk van, lehet, hogy van olyan is aminek nincs hivatalos neve vagy többféle néven is fut, de ha itt is megkérdezed ilyen színű az a nyárifekete ahány válasz annyiféle verziót fogsz hallani, olyan is lehet hogy van aminek nincs magyar neve, mert esetleg magyarországon nem létezik stb stb. De ha még is van akkor én is szívesen megnézném!
2015. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, azt kifelejtettem, hogy olyan is van hogy több ló is ugyanúgy néz ki külsőleg,de genetikailag mások a színei szóval elvileg külön szín gyakorlatilag ugyanaz, na, akkor hogy is van ez?
2015. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt is tegyük hozzá, hogy a magyar rengeteg olyan színt ismer, sok olyan kifejezése van a színekre, ami a külföldi nyelvekben nincs benne, ezért ezek a könyvek nem, vagy csak nagyon nehezen fordíthatóak, és hiányosak is lennének (van, amit pl. itthon nemigen ismerünk).

Ráadásul sok szín van, amit ránézésre nem tudsz megkülönböztetni egymástól, csak genetikai vizsgálattal - a különbség ugyanis az öröklődésében van csak. Stb-stb.

2015. júl. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!