Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miert fajhat a lábam?

Miert fajhat a lábam?

Figyelt kérdés

Amikor múltkor lovagoltam elkezdett fájni a bokam :/


Miert lehet?

Helytelen lábtartas vagy csak nem ilyen "pozíciót" szokott meg a lábam?


2015. júl. 4. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Múltkor nekem is fájt, egyre jobban nyomom lefelé a sarkam, de fél óra után már a bokám nagyon fájt, meg még utána a vádlim 2 napig. Valószínű túlerőltettem, szóval csak fokozatosan nyomom lefelé, nem egyből mélyre, mert ha begyullad az izom, akkor fel sem bírok kelni.
2015. júl. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt nagyon egy időben a bokám, volt hogy felszállni alig tudtam tőle (mindig csak a bal fájt)

Viszont nem csak lovaglás közben...

Doki nem tudott rá semmit se mondani, így csak annyit tudtam csinálni, hogy hűsítő zselével kenegettem.

Nálam a mezítláb futás segített (egy nyáron keresztül, heti 3x) de szerintem a lépcsőn állva, sarkat leengedni, majd lábújjhegyre állni gyakorlat is erősítheti valamelyest a bokát.


Illetve nem is nyomni kéne lefele a sarkat, csak engedni, a nagyon nagy feszegetéstől is fájhat.

2015. júl. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Nekem csak a lovon fajt, utána leszálltam es "be mozgattam", jobb lett tőle :)

2015. júl. 5. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!