Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tereplovaglás?

Tereplovaglás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van olyan közületek, aki csak terepre jár lovagolni?


2015. júl. 9. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted? :) Még a profi lovasnak is szüksége van "órákra". Tudom, hogy terepen is lehet gzakorolni és tanulni, de ha versenyzel akkor a pályára is szükséged van (pl. díjugratás - nem elég a farönk). Ha pedig saját lovad van akkor is kell pálya ha meg hobbiból lovagolsz az edző is bevisz pályára. Igazából nem értem a kérdésed mire vonatkozik a mindig arra, hogy nagyon sokszor vagy terepen vagy pedig télen-nyáron hóban-fagyban kint vagy terepen? (Nem kötözködés tényleg :) csak szeretnék válaszolni de nem tudok :) :D )
2015. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Olyanra gondoltam, aki szokott pályán lovagolni, de nem sűrűn.

Én nagyon szeretek terepre járni a lovammal, pályán nem szeretek, de azért szoktam persze, de olyan monoton, a ló is unja, terepen meg száguld. :) "hobbilovas" vagyok :) azért lovagolok, hogy örömet szerezzek a lónak és magamnak is, nem azért hogy később versenyezzek. :)

2015. júl. 9. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok.

Olykor visszaülök ugyan valamilyen jó edző kezei között az iskolapadba, felfrissíteni a tudásomat, de egyébként elmondhatom magamról, hogy 90%-ban tereplovas vagyok. És szerintem ezzel nincs is semmi baj, sőt. A ló is élvezi, én is élvezem. Több indokra nincs szükség.

2015. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, eleve olyan helyen tartom most a lovat, ahol nincs is pálya, heti 1x járok át egy másik lovardába edzőhöz. Voltak időszakok, amikor edző nem volt, de pálya igen, heti 1-nél többször akkor se nagyon mentem pályán.
2015. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok: Értem :) tavaly nyáron voltam állandóan terepen. (Utána volt egy kimaradásom, így most pályán vagyok)
2015. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én, mert nincs pályánk, csak nagy legelőnk, de mivel minden dombos, így nincs sík terület. (saját istálló)
2015. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-4 évig jártam csak terepre, nagyon szerettem.
2015. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!