Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek? Érdemes...

Mi a véleményetek? Érdemes lenne megvenni? (link)

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 15. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sokallom az árát (és nem azért, mert szerintem 300ezrekért kéne lovat eladni), de ennyiért kapsz belovagolt, jó származású lovat bármelyik ménesből.
2015. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Duenna ***** válasza:
0%
Attól függ, mire kell a ló. Egy versenyló 5 évesen gyakorlatilag már nem ér semmit. Lovagolni pedig én is drágállom. Ámbár gyönyörű ló. Ha tetszik a ló, próbálj meg lefelé alkudni a pénzből.
2015. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem ér semmit? Te valamit félre néztél. Ez a ló jó fogatozni is meg lovagolni is. Még fiatal. Viszont az nem tetszik, hogy vemhes ez is felfelé nyomha az árát. Van vele egy csomó plusz költség és a csikót is csak félévesen tudod eladni, ha el tudod adni... Ha nem akkor tarthatod azt us pár éves koráig míg lesz gazdája. Szóval nem is egy lovat veszel, hanem egyből kettőt.
2015. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szép bár sokallom. (Igaz vemhes szóval nem 1et kapsz ennyiert) De 5 éves és még nyers...mire belovagolod hogy versenyezhessen... Nem tudom én nem venném meg.
2015. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg pénz, tényleg marha drága. Nézz szét a Jófogáson, nekem onnan van lovam, és 250 000 Ft volt, számomra nagyon megérte, mert csak hobbira használtam meg terepet lovagoltam vele. Csak azért mondom, hogy az a 900 000 Ft sok, mert az eltartásához is kéne nem is kevés pénz. De ha megteheted és sok pénzed van rá, akkor megveheted a pacit. :)
2015. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Korona ménes ,alapból drága és ebben az árban a fedeztetés is benne van lehet. Ezzel a lóval még sok költség lesz a csikó miatt,lovagolni is csak addig lehet még meg nem ellik ,és akkor már ott lesz a csikó is ,arra is perkálni kell majd ha tartani akarod. Ha ezeket nézzük ez csak annak éri meg aki csikót akar, ennyiért viszont jól idomított lovat kapsz.
2015. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A galopp ló talán már kifelé megy tényleg a korból, de nem értem miért jössz mindig ezzel a galoppal. Galoppra csak angol telivér mehet MO-n, mivel ez nem az, ezért nyilván nem arra kell.

Tenyésztésre nem tudom, mennyire éri meg, utána kéne nézni pontosan a rokonságának, és valamilyen irányba akkor is képezni kéne, de mivel vemhes, ez legalább 1-1,5 évig úgyse igen fog megörténni. Ezzel kalkulálj: addigra ráköltesz még egy kisebb vagyont, a nyakadon egy csikó, és egy 6 éves nyers kanca, aminek a belovagoltatása/bekocsiztatása még további költségeket ró rád. A kérdés az, hogy van-e rá ennyi pénzed, és miért szeretnéd ezt a lovat - na meg, mire.

2015. júl. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!