Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Iskola és lótartás?

Iskola és lótartás?

Figyelt kérdés

Tart valaki közületek lovat iskola mellett?(gimi)


Köszi a válaszokat!



2015. júl. 15. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen..
2015. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És hogy oldjátok meg? Mert ez engem is érdekelne:(
2015. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Háznál van.. úgyhogy nem kell messzire mennem.Reggel kap zabot,sok szénát.Délután három körül érek haza... Megpróbálom mindennap kivinni legelni,heti 3-4 alkalommal futószárazni (3 éves)..De mire vagytok kíváncsiak?
2015. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én gimi, egyetem mellett is mindig megoldottam. Volt, hogy reggel 6ra mentem ki hozzá, és volt, hogy télen este fél8-ra, és nem fértem be a fedelesbe, ezért bár nem láttam semmit, az esőben a kivilágítatlan, saras pályán kellett futószáraznom, mert felülni így inkább nem, stb... Ha nagyon akarod, megoldható minden, de lemondásokkal jár, néha áldozatokkal.
2015. júl. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ès a tanulást hogyan oldtátok meg vagy akkor nem volt olyan fontos suli?

Gondolom este sokáig fent voltatok vagy nem?

És e mellett csináltatok mást (pl. Barátok más sport stb.)? Milyen sűrűn?

2015. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5. Vagyok bocsi lemaradt:

...fontos a suli...

És ha nem háznál van?

2015. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem háznál van, soha nem is volt. Bértartásban van, így akkor megyek ki hozzá amikor sikerül, nincs kötelező napi abrakolás-szénázás-trágyázás, stb.

Soha nem voltak rossz jegyeim suliban, otthon annyit tanulok csak, amennyit nagyon muszáj, de inkább abból élek, ami órán jegyzetelés közben rám ragad. Középsuliban az bőven elég volt, mindenből ötös voltam érettségin is.

2015. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat! :)

Én nagyon bízok abban hogy sikerülhet nekem is. :)

Arra voltam kíváncsi hogy sikerült-e ez valakinek és hogy hánykor kelt ilyesmik.

2015. júl. 16. 21:35
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is van lovam,most mentem nemrég gimibe. A lovamat otthon tartom,de nem háznál ,hanem az istállónkb,ami pár utcára van tőlünk. Anyukám munka elött (6:30-7:15 között) szokta megetetni és kiengedni a legelőre. Én az iskolából 2 vagy 3 körül érek haza,első utam a pacimhoz vezet,kitakarítom a boxot,kicserélem neki a karámba vizet,és rohanok haza ebédelni,átöltözni,és vagy edzésem van vele,vagy laza terep.Sok tanulnivaló esetén csak lefutószárazom. Lovaglás után még kint szoktam hagyni a legelőn,addig a felszereléseket visszapakolom,szénát és a vacsiját beteszem a boxba,és szépen lassan beviszem,bezárok,és rohanok haza tanulni. Általában 2 órát tanulok,néha annyit se,mert főleg a suliban figyelek,jegyzetelek.:)és ráaadásul külön matekra is járok,de meg lehet oldani. Hétvégente én kelek fel és engedem ki a lovat,kivéve ha apukám épp otthon van (kamion sofőr,néha szombat délután indul csak munkába és akkor ő bevállalja a reggelt és kicsit alhatok) de nekem eskü nyáron nehezebb ,mint suliidőben..:'D
2015. júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!