Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Felnőtteknek lovaglási lehetős...

Felnőtteknek lovaglási lehetőség Bp. -en?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


34 éves múltam. Szeretem a lovakat és már vagy 10 éve nem ültem lovon. Igazából lovászi végzettségem is van, de lovászként el nem helyezkednék az alacsony fizetés és az igénytelen szállások miatt. Más irányban dolgoztam e miatt, de a lovak iránti szeretetem megmaradt. Sok régi baráttal (lovassal) megszakadt a kapcsolat, családosak lettek, vagy ép kimentek már az országból. Viszont én vágyódom a lovaglásra, a terepre újra.


Ha tudtok Bp.-en olyan helyet ahol felnőtteknek is van osztály, vagy tereplovaglás akkor légyszi írjátok meg! Kizárt a Favorit lovarda. 17-ben vagy környékén lenne a legjobb, de ha távolabbi lovarda az is jó és viszonylag olcsó legyen az átlaghoz. nem tudom pontosan az árakat úgy tudom 3-4 ezer ft 1 óra, ami 50 perc. Ez durva viszont mert régen 1 óra 60 perc volt, így is a bemelegítés, leléptetés 10 perc. Szóval árban ha van 2500-300 max. 3500 ft értékben keresek lovaglás 1 órásat. Köszi!



2015. júl. 23. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyan nem azon a környéken van és tereplehetőség nem igazán van, de Újpesten, a Népszigeten nyílt tavaly egy lovarda.

Egy óra 3500 ft, bár westernes stílusú, de nem szigorúan véve.

Örülnek a felnőtteknek, úgyhogy ha gondolod, próbáld ki:

[link]

2015. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bakos Anikót ajánlom :) Ő csömörön oktat(örstől 30 percre) egy óra 3500Ft és sok felnőtt is kár hozzá
2015. júl. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az Árgyélus Lovasudvar a XVII.kerületben,

Googleban megtalálod.

Kicsi,családias lovarda.

2015. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a hozzászólásaitokat, ötleteiteket! :)
2015. júl. 24. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Huhh...az Árgyélus Lovasudvart nem ajánlom, nem segítőkészek, és csak 2 ló van. :(
2015. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor én ott melóztam,még segítőkészek voltak.
2015. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Monte vigo szabadido centrum qu.ker van fedet kedvesek jo az oktatas es baromi nagy terepuk van.
2015. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elozo vagyok 17.ker bocsi a hibaert
2015. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!