Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pécsett vagy környékén lovardá...

Pécsett vagy környékén lovardát, tanyát vagy akármilyen helyet keresek ahol folytathatom a lovazást? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeptembertől Pécsett fogok tanulni és ott fogok lakni viszont a lovazást nem akarom abba hagyni lovam sajnos nincs ezért olyan helyen is jó ahova nem vihetnék lovat. Három alapjármód megy és ugrani is 80cm-ig egészen jól megy. Persze ezt bárki mondhatja láttam már én is vicces "tudok lovagolni" embereket tehát megértem ha megnéznek előtte hogy mit tudok. :) Légyszi valamit ami kocsinélkül is meg közelíthető. Akár biciklivel, gyalog vagy tömeg közlekedéssel, esetleg volánnal ha van ilyen. :)

Előre is köszönöm!



2015. júl. 26. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én bükkösdön tudok egy helyet, ha az még belefér a távolságba.
2015. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még ismeretes Pécsett így ha hülye a kérdés bocsánat de eltudok jutni volánnal vagy valamivel Bükkösdre? :) ha igen hogyan? Meg ha igen akkor valszeg beleférhet :)
2015. júl. 27. 01:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Bükkösdön Ökoparkot vagy Szabó Zolit ajánlom, kijutni vonattal tudsz ezenfelül sétálni kell egy darabig. De van lovarda Orfű-Bánoson és Abaligeten is (Rácz-tanya) ide busszal jutsz ki. Pécs környékén még ott van Komló, oda gyakran jár busz és Komlón belül Kisbattyán felé van egy lovarda a tavak mellett, illetve Sikonda felé a Kalafarm, de ott nem tudom, hogy van-e lovagoltatás. Pécs mellett Üszögpusztán ott volt a Pécsi Lovas Klub, de nem tudom,hogy működik-e még. Aztán Pogányban Ideál lovarda amit tudok még ajánlani, és azt hiszem Pécs-Vasas-on és Pécs-Somogyban is van lovas hely (ezekhez busszal tudsz kijutni). Pécstől kicsit messzebb még Bólyban lovi.
2015. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azta :D kösziiiii :)
2015. júl. 30. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!