Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek készen állok már...

Szerintetek készen állok már egy csikó belovaglására?

Figyelt kérdés

10 éve lovagolok, 6 éve vannak saját lovaim. Az egyiket elrontva vettünk és újra képeztünk edző segítségével, tökéletes ló lett belőle. 4 éve versenyzem díjugratásban, most B3 szinten. Szeretnék venni egy 3 éves nyers kanca csikót, hogy később versenyezhessek vele.

Persze edzőm segítségével lovagolnánk be, de a fő munkát én végezném. Szerintetek készen állok rá? Én már úgy érzem igen, de szeretnék több véleményt meghallgatni :)


2015. júl. 26. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki készen áll rá az nem kérdezi a neten. Itt amúgyis mindegyik kölyök "belovagló" elférsz te is köztük , már egyel több vagy kevesebb nem számít.
2015. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Most komolyan. Ott az edződ. Miért nem őt kérdezed? Te adnál az itt válaszolók véleményére úgy, hogy csak ennyi információ áll a rendelkezésünkre, amit fentebb odafirkáltál? Teljesen felesleges volt ezt itt feltenned, már ne is haragudj.
2015. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor állsz készen,mikor elvégezted az ehhez szükséges dolgokat,mondjuk van rá képesítésed.

Lehet hogy az oktatás olyanl amilyen,de szerintem nem véletlen az hogy a belovaglás egy külön "szakma".

Én magam is 14 éve lovazom, de az eltöltött évek nem jelentik azt hogy tudsz mindent.

Ad 2 szerintem edződdel beszélj illetve egy "hivatasossal".

2015. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én régebben ilyen tudással vágtam bele ne akard meg tudni moken mentem át most mikor 7éves már tudom kezelni, egy csiko belovaglására soha senki nem áll készén max megbírkózik a feladattal
2021. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!