Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ettől a hirdetőtől melyik...

Ettől a hirdetőtől melyik lovat választanátok?

Figyelt kérdés

[link]

Sajnos nem gépel valami jól, de én attól még szeretnék ettől az embertől egy lovat. Én az 5 éves sárga heréltet néztem, ami be van lovagolva. Díjugratásra is használnám, bár ezeket a lovakat nem éppen azért alkalmazzák. Elég nekem a hobbi is. Melyik lovat választanátok? Sokon gondolkodtam, de nem tudok dönteni. Árban sem tudom, hogy mennyi lehet. Mennyibe kerül szerintetek saccolva?



2015. júl. 27. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz szét a lovasok.hu-n is. Ott is van sok ló és az szerintem megbízhatóbb is...

Meg a hirdetést se lehet megnézni jól, mert behozza ott van 3 másodpercig aztán elugrik valmilyen teljesen más hirdetésekre

2015. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, második, sokadik ránézésre én egyiket sem választanám ezek közül! Azt viszont neked kell eldönteni, hogy bobby vagy ugrólónak akarod!Azt is neked kell eldönteni, hogy milyen célra akarod használni!Ahogy a kínálatot látom, nem igazán tartom valószínűnek hogy bármelyikkel ugrani fogsz. Honnét veszed, hogy be van lovagolva, mert áll két rúd között?

Továbbá mindegyik ló nyugodt (tipikus kupec szöveg), azon kívül színük van és nem fajtájuk, merem feltételezni, hogy papírja egyiknek sincs.(a chipet sem tudom komolyan venni) Az ár megsaccolását miért tőlünk várod, kérdezd meg az eladótól! Úgy érzem már eldöntötted, hogy ettől az embertől akarsz lovat venni, hát tedd meg, de utána csak magadat okolhatod! Ha nem akarsz gondot magadnak, ezt az eladót elfelejted! "Díjugratásra is használnám....Elég nekem a hobbi is " a legnagyobb gond az, hogy magad sem tudod mit akarsz! De sok szerencsét, szükséged lesz rá!

2015. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most ne a fenti lóról beszéljünk.

1. Talán a legfontosabb az ár. Mennyit költenél a lóra

2. Hány éves lóra gondoltál? (min.- max.)

3. Kanca/ herélt/ mén?

4. Mennyire van képezve? (bekocsizott, bekocsizott és belovagolt, belovagolt, kiképzés alatt, nyers, versenyez)

5. Alkalmasság?

6. A ló fajtája?

7. Lóútlevél, startszám, csikóbélyegzési jegyzőkönyv, származási lap, egészségügyi könyv, fedeztetési jegyzőkönyv, chip...

8. Egészsége?

Aztán ugye az se mindegy, hogy ha laksz Sopronban és mondjuk Szegedről kéne elhozni a lovat. Tehát a távolság, a szállításban segítenek-e az eladók.

És talán lényegtelenebb, hogy a ló milyen színű.

2015. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!