Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A csődőr csikókról igaz ez az...

A csődőr csikókról igaz ez az állítás?

Figyelt kérdés
Azt mondta a mamám, hogy a csődőr csikók illetve a kicsit idősebb lovak néha nagyon felpörögnek és olykor nehéz velük bánni...Én egy magyar félvér csődőr csikót néztem ki magamnak, de emiatt kezdenek halványodni reményeim..Bár még indig vágyom rá...

2015. júl. 27. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Csődör - főleg csikó- csak hozzáértő kezébe való!
2015. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem
2015. júl. 27. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha őseink feladták volna, mert kicsit macerás, biztos nem lettek volna világhódítók... ;)
2015. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kezdő vagy, inkább a heréltet vagy a kancát ajánlom, de csikót semmiképp. Inkább olyan 5-8 év körüli lovat válassz, aki már az alapokat tudja.A csikók nagyon kényesek, akaratosak. Főleg a csődörök, mert azok felnőtt korukra is nehezen kezelhetők, főleg ha kancát látnak. Tehát inkább a kancát vagy a heréltet ajánlom neked, és semmiképp sem olyan 2-3 éves fiatalt, hanem minimum 6-7 éveset. :) De linkelheted nyugodtan, hogy milyeneket választottál eddig.
2015. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké
2015. júl. 27. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!