Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy megy a lovaglas?

Hogy megy a lovaglas?

Figyelt kérdés
Lovagolni szeretnk es tudni szeretnem, hogy szulo nelkul is lehet? Marmint hogy en egyedul kibuszozok es ennyi.

2015. júl. 27. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet szülő nélkül. Veszel bérletet a buszra, és szépen elbuszozol, max. 1-2-szer elvisznek a szülők, nem nehéz.
2015. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vinni nem tudnak. Azert kerdeztm mert pl. Allatmenhelyen is csak felnottel lehtek. 4 5 eve szeretndk lovagolni, de nem engedik. Jo tanulo vagyok, tehat ez sem lehet gond. 2 szer ultem lovon, akkor is a bucsubn hol korbekorb mnnek. Imadom az allstokt, d nem engedik mg. Nem ertem!
2015. júl. 27. 19:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az anyagiak miatt nem engedik.
2015. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, meg azt észrevenném. Anyukám ngyon félt, nem szereti ha buszozok. Meg nem nagyon akarja hogy eljárjak sportolni....
2015. júl. 27. 21:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ha 8 éves vagy akkor inkább ne egyedül... :) Korodtól függ
2015. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem akarja, hogy sportolj??? Ez most komoly? Vagy csak a lovaglást nem támogatja?
2015. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
12 eves vagyok. Es sztem a veszelyesebb sportokat nem kedveli
2015. júl. 27. 22:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyedül, minden további nélkül kibuszozhatsz a lovardába, ahhoz sem kell szülő, hogy lóra ülj, viszont 12-évesen a szülők írásos hozzájárulása, felelősségvállalása nélkül nem lovagolhatsz! Ezt minden, nevére valamit adó lovarda és edző komolyan veszi.
2015. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy elérj egy bizonyos kort ahhoz hogy lovagolhass. Kibuszozhatsz és lovagolhatsz egyedül ha kifizeted az órát. Mivel elég fiatal vagy lehet hogy az edző szeretne találkozni a szüleiddel (sőt inkább valószínű a lovaglás nem veszélytelen sport és nem szeretné senki hogy bajod legyen). Plussz rem. nem titokban akarsz lovagolni, mert nem túl megoldható (mind anyagilag, mind úgy hogy lovaglás után meglátszik hogy ló mellett voltál illetve ha bármi bajod lesz). Ülj le és beszéld meg anyuddal hogy miért nem szeretné. Aztán az 1. pár alkalom úgy sem olyan komoly.
2015. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem akarok titokban ne aggódj! a szülő nélkül alatt azt értem, hogy nem kell ott ülnie minden órán és néznie! esetleg Győrben lévő viszonylag OLCSÓ iskolát nem tudtok? és hogyan vegyem rá a szüleimet a lovaglásra?
2015. júl. 28. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!