Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eladó haflingi?

Eladó haflingi?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tud valaki eladó haflingi pacit? Főleg a modern sportos haflingi érdekelne mert szeretnék vele díjlovagló edzéseken részt venni, esetleg pár kissebb akadályt ugrani, de sajnos csak ezeket a "duci" haflingiket találom. Szóval ebbe szeretném a segítségeteket kérni. A válaszokat előre is nagyon köszönóm!!!☺

2015. aug. 9. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát lovasok.hu-n, tudsz nézelődni.

"de sajnos csak ezeket a "duci" haflingiket találom"

A haflingi egy póni/kisló és a test felépítése ilyen. Ha karcsúbb testalkatúat szeretnél az max. valamimilyen félvér hafi lehet. De ha nem ilyen lovat szeretnél akkor ne haflingit keress.

2015. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is ott nézegettem de én is csak ezeket a "duci" hafikat találtam.
2015. aug. 9. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is csak ott tudunk nézegetni ahol te . Vagy várjál egyet találtam hirtelen a farzsebemben , eljössz érte?
2015. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia. Szerintem én normálisan tettem fel a kérdést, szerintem semmi olyat nem írtam bele amin fel kéne háborodni. Azért kértem segítséget mert már az összes eladó lovas oldalt meg néztem , de nem találtam olyan hafit amilyet én szeretnék venni. Szóval ezért tettem fel a kérdést ,hogy nektek hátha van ilyen haflingi vagy ismertek ilyen eladót. Szóval ha nem tudsz segíteni akkor kérlek ne írj be! Én nem akartam senkit felháborítani ezzel a kérdéssel, csak segítséget szerettem volna kérni. Kérlek akkor ne erre pazarold az idődet,nem szeretnék senkivel se összeveszni.
2015. aug. 10. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!