Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek? Leestem ma a...

Mit tegyek? Leestem ma a lorol, voltizsban es a labaval eltalalta az oldalamat, ott maradt a nyoma es most Faj szinte az egesz torzsem de aki eddig kerdezte mindenkinek mosolyogva mondtam h jol vagyok, szoval magam kell megoldanom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 12. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ne hazudj

és menj orvoshoz

2015. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, akár belső sérülésed is lehet. Az egészség nem játék. Eleve nem kellett volna azt mondanod, hogy jól vagy, amikor nem igaz.
2015. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hősködnöd. A társaid igaz, hogy nem tudnának segíteni, viszont figyeld magad, mert egy bordarepedéssel nem tud mit kezdeni az orvos sem, viszont könnyen lehet belsővérzés is. Az előbbinél általában a van, hogy másnap fáj jobban, majd napról napra jobb. A belső vérzés viszont nem szűnő, egyre rosszabb dolog, kihat mindenhova. Lehet mellkasi szorítástól kezdve a bélrendszer körüli szurkálásig bármi. Nekem volt mindegyik, nem blöffölök.
2015. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, megkornyekezem az ugyeletet :)
2015. aug. 12. 19:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jól teszed. Egy bordarepedés is iszonyat tud fájni egy-két napig, de jobb kizárni a nagyobb bajokat. Majd esetleg írd meg mi lett.
2015. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3. voltam még annyit, hogy a bordarepedésnél lassacskán a fájdalom kirajzolódik egy határozott pontra.

A belső vérzés viszont nem a gócpontnál fáj, hanem szerteágazóan bárhol fájhat, attól függően, merre áramlik a vér a test üregében. Nekem pl. a végbelem, alhasam is szúrt, de a hátam is fájt. Csak azért írom le ezeket, mert a ló rúgása nem játék.

2015. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Voltál orvosnál?

A lóról esés nem vicc, főleg ha nagyon fáj valamid. Szóval érdemes orvoshoz menni.

2015. aug. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem vicc, a belső vérzésbe még akár úgy is belehalhatsz, hogy észre sem veszed.

(Nekem is volt, a sokk miatt nem éreztem egyáltalán fájdalmat...)

Menj el orvoshoz.

2015. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mar nagyon jol vagyok koszonom az aggodas es szerencsere egy zuzodassal megusztam

Koszonom a valaszokat

2015. aug. 14. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!