Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hannoveri lovat szeretnék...

Hannoveri lovat szeretnék venni! "Hová induljak? "

Figyelt kérdés

Sokan ajánlották nekem a fajtát (mivel díjlovaglásra alkalmas), ismerősömnek is van egy kancája, akivel nincsen semmi probléma (tudom, hogy a fajta nem garancia!). Ő külföldről hozta a lovat, én viszont szeretném Magyarországon belül megoldani a dolgot, mivel megvizsgáltatnám a kiszemelt lovat az állatorvosunkkal. Előre is megköszönném, ha tudnátok nekem "helyeket" ajánlani, hogy hol találhatnék megfelelő lovat.

Előre is nagyon köszönöm!!!!



2015. aug. 13. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Alekszi Lovasközpont Alcsútdobozon, ők foglalkoznak tenyésztéssel is, illetve Szűcs Judit a Hannoveri Szövetség magyarországi képviselője, szóval ők biztos tudnak segíteni.

[link]

2015. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!
2015. aug. 13. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem csak hannoveriben gondolkodnék, mert ahogy írtad, a fajta egyrészt nem garancia, plusz nagyon-nagyon leszűkíti a lehetőséget, hogy belátható időn belül neked megfelelő küllemű, képzettségű, temperamentumú, életkorú és nem mellesleg árú lovat találj. Magyar sportlovat is ugyan úgy nézhetsz, azokban is sokszor annyi a magyar, mint egy hannoveriben... sportlovak.hu, illetve lovasok.hu.
2015. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképpen több fajtájú lovat is meg fogok nézni. Köszi!
2015. aug. 16. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!