Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Folytassam? Megéri újra...

Folytassam? Megéri újra elkezdenem lovagolni?

Figyelt kérdés
5 éves koromtól lovagolok,de nem tudok. Jártam lovardába,de sok volt a pénztárcámnak Jártam egy helyre ami árban jó volt csak a lovak minősége nem. Volt 2 agyrázkódásom lovaglás miatt és nem tudom megéri e újra lovagolnom. A balesetek után sokat lovagoltam és hiányzik.

2015. aug. 19. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha találsz egy valóban jó, megbízható helyet, akkor érdemes újra kezdeni.
2015. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes, ha már ennyit szenvedtél vele, tanulj meg végre jól lovagolni! Pláne, ha hiányzik is! Priviben tudok ajánlani jó helyeket :)
2015. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megéri, de nem a kókler helyeken , ott csak szenvedés a vége.
2015. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek,velem hasonló volt a helyzet, én is azon voltam már hogy abbahagyom, a hely és a balesetem miatt is. 2 hónap után azonban nagyon hiányzott Úgyhogy most újra kezdtem egy másik helyen. Nagyon jó és nagyon szeretem. Szerintem te se add fel keress egy jó helyet, jó oktatóval, jó lovakkal és meglátod nagyon fogod szeretni. Nekem elhiheted. ;)
2015. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha eltudsz jutni Őrbottyánba akkor szerencséd van mert én ott lovagolok és IMÁDOM nagyon megbízható lovak vannak az edző is jófej.De ha nem tudsz eljutni ide akkor is ha szeretsz lovagolni akkor folytasd.Amúgy a lovarda neve Menyecskehegyi Lovas Klub
2015. aug. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!