Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány évesen tarthat a gyerek...

Hány évesen tarthat a gyerek lovat?

Figyelt kérdés

2015. aug. 20. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Attól függ mennyire tud felelősséget vállalni, illetve mennyire tud lovagolni. Én 10 évesen kaptam az első lovamat versenyzés céljából. Mi bértartásban tartottuk és tartom is a jelenlegi lovamat is. Addig amíg nem tanultam meg mindent a lovak körüli teendőkről, addig az edzőm segített mindenben.
2015. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Amikor a szüleinek elég pénze van az ellátására.
2015. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Quasar07 ***** válasza:
84%
Attól függ, hogy tud-e gondoskodni önállóan a lóról. A barátnőmnek 11 évesen lett lova, de még akkor sem tudott mindig megfelelően bánni vele
2015. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
amennyi idősen tudja fizetni a bértartás stb árát. addig max a szülő tartja a gyerekének. és amúgy egyáltalán nem gondolom korfüggőnek, inkább a tudásától függ.
2015. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Ez a baj h nem a tudáson múlik,ha van rá pénz bármilyen utcáról beesett jött-ment lovat vehet magának kortól függetlenül..
2015. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

Relatív. Falun sokszor az 1-2 éves gyerek már a lovakkal futkorászik kint a kertben, és belenő abba, hogy hogyan kell bánni velük, ez lesz neki természetes.

De mondjuk más körülmények között meg nagyon változó, egyénenként eltér, ki mikor érik meg rá - na meg mennyire fogadja el a segítséget, ami mindenkinek kell, pláne első lónál.

2015. aug. 21. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!