Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek Róla? Első...

Mi a véleményetek Róla? Első lónak?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, nem az évek számítanak, de kilenc éve lovagolok, sajnos időhiány miatt eddig nem mertem lovat vállalni. Hozzá mit szóltok?

19/L



2015. aug. 24. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt így úgysem tudod eldönteni, el kell menni többször megnézni, kipróbálni. egy képről nem lehet sokat mondani róla, max annyit, h szép kis ló :)
2015. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Helyes lovacska, de a jellemét nem adja vissza a kép. Azt kalkuláld bele, hogy sokat kell vele lenned (direkt írták). Temperamentumos... Próbáld ki nem csak lovaglásban, hanem pucoláskor, és egyéb helyzetekben is, elképzelhető, hogy erősen egygazdás, és nem fogtok összeilleni. Ha le tudod vajazni, legyen nálad próbaidőre, azalatt sok mindenre fény derül.
2015. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

off: az évek igenis számítanak ha igényesen tanul az ember, ez egy örök marhaság h az év nem számít,pár tehetségtelen ezzel nyugtatja magát.


kérdésre: elég későn lett belovagolva, nem szép stílussal ,nem túl kiemelkedő megjelenéssel bír , de úgy látszik jól az ugrás fölé ugrik "túlugorja" jól magát a képen. a 2 . képen nekem kissé szemetszúr h lovas alatt valamelyest beejti a hátát,elég vékony a nyaka,átlagos ló. Nem írtad hány kg vagy de erősebb testalkatú lovasnak nem hiszem h túl jó lenne. Az ára jócskán faragható, egy gyeposztól nem kell hasraesni , ez az "hobbi ugróló" kategória kb amit ez a ló megüt.

2015. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó is írta, egyetértek vele. Én ennyit ezért a lóért biztosan nem fizetnék. Megnézni esetleg megéri, de lesz vele munka bőven, ha őt választod.

Ráadásul herélt, szóval semmi tenyészértéke sincs.

2015. aug. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. aug. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az utolsó válaszoló által belinkelt ló ezerszer szimpatikusabb.

a herélten az egyik képen ülő leányzó sem éppen könnyű súlyú, szerintem azzal nem lehet gond.

én nem venném meg ennyiért, leginkább azért, mert 9 éves korában lovagolták be, az izomzata baromi laza lehet.

temperamentumos = csak tapasztalt lovasnak ajánlják

a kanca szimpibb.

2015. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!