Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány ugrás fér el?

Hány ugrás fér el?

Figyelt kérdés

Épül nálunk egy 20x40-es fedeles. Új ugróparkot szeretnénk csináltatni bele, és az lenne a kérdésem, hogy szerintetek kényelmesen hány ugrás férhet el odabent? (saját tapasztalatokra lennék első sorban kíváncsi) Szeretünk 3 ugrásos ugrósoron melegíteni, ez ugye adott a középső vonalon..

Ez 4 pár kitörőt jelent, ha az utolsó ugrás oxer. Pontosan ki kellene számoljam hány pár kitörő kell összesen és hány db rúd :)


2015. aug. 28. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ugrós, szóval csak egy szerény vélemény, mert nálunk is ekkora a fedeles.


Középvonalra ha befér három, a külső nyomra befér kettő-kettő, az átlókon meg egy-egy. Szerintem. De majd jönnek az ugrósok, aztán jólmegmondják. :)

2015. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így gondoltam.. meg van az a megoldás mint a mercedes jel, hogy így egy kitörőről 3 ugrás megy, az is nagyon jó hely spórolás szempontjából :) maximum 8 ugrásban gondolkozom, remélem elfér annyi :D :D
2015. aug. 29. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Legalább gyakoroljátok a szűk fordulókat is. :P
2015. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azzal szerencsére nincs baj :D
2015. aug. 30. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Körön szintén elférhet egy-egy, bár nyilván ott nem a 160-as ugrást kell gyakorolni, max x-et. Bár szerintem a körön csak akkor lehet akadály, ha középvonalon nincs, csak max szélen és átlón.
2015. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!