Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagolni szeretnék, de a...

Lovagolni szeretnék, de a szüleim nem engedik, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon szeretnék és én felnőtt koromba mellékállásba lovaglo szeretnék lenni, aki versenyekre jár, de nem akarnak beiratni a szüleim.:'( :(

2015. aug. 30. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akkor biciklizz!

Mar ne haragudj, erre most mit lehet irni?

Majd mikor felnott lesznek, beiratod magad. :))

2015. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg tőlük, hogy miért nem engedik.
2015. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem irtal indokot,gondolom a penz az.ez ellen nem tudsz mit tenni.sajnos 1-1alkalomert annyit is elkernek,amennyit sokan 1 nap alatt keresnek meg munkaval.

Olyasmit tudok javasolni,hogy probalj erdeklodni,hogy nem -e keresnek onkentest lovardakba(takaritani,pakolni,csutakolni stb) igy kozel lehetsz hozzajuk.es szulinapodra,nevnapodra mindig kerj lovaglo orakat

2015. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. aug. 30. 20:54
 6/8 anonim válasza:
Sportolsz valamit? HA nem megvan az indok. de ha így sem engedik kérdezd meg miért. Én mondjuk megőrülök a lovakért lovagolok is de suli közben sajnos nem tudok mert nincs idő. Nagyon hiányzik már egy ló de csak okt végén láthatom. Már azt fontolgatom hogy elmegyek gyalog Kaposvárra csakhogy találkozzak vele. Szval visszatérve a próblémádra: Amikor nyugodt állapotban vannak akkor hozd fel a témát és ha először lekezelnek akkor csak erőszakoskodj nyugodtan addig ne hagyd pihenni a témát amig igent nem mondanak.
2015. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
evvan:D
2015. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
MEGENGEDTÉK ÉS ELKEZDTEM LOVAGOLNI!!!!!!!!!!!!ÚÚÚÚÚÚ DE BOLDOG VAGYOK MIATTA, ÉS NAGYON TETSZIK ÉS SZERETEM, NAGYON JÓ!!!!ELSE HISZEM!!! :ooo WÁÁÁÁÁÁ
2015. nov. 24. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!