Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudnám elkezdeni a...

Hogyan tudnám elkezdeni a versenyzést? (többlent)

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves magyar sportló kancám akit itthon tartok. 1 éve kaptam meg azelőtt lovardában lovagoltam de az bezárt ezért nem jártam többé máshova sem. Jelenleg is ez a helyzet azzal a különbséggel ,hogy időközben kaptam egy lovat. A ló egy belovagolt 10 éves magyar sportló kanca akivel egész jól összecsiszolódtunk. Úgy érzem készenállunk egy versenyre. Persze nem egy derbyre gopndoltam egyből hanem egy kisebb gyeposzos/ponny clubos versenyre gondoltam. Egy ügyességi, díjlovas esetleg zugró számban indulnék. Lehetséges ez ígyx edző nélkül? Mi a feltétele ,hogy indulhassak?
2015. szept. 1. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Pónikluba régen egy D vizsga kellet a lovasnak, egy egyesületi tagság,lónak útlevél,vérvétel aszem licenc csak a hivatalosba kell de ebben nem vagyok biztos. Viszont abban igen h edző nélkül hülyeség , valaki kell aki kordinál, elmegy veled meg segít,ki javítja ki a hibáidat pl? Mert te magad nem látod, valakinek meg fel is kell készítenie.
2015. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos találsz edzőt aki házhoz megy.
2015. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ilyen helyi, nem hivatalos kis versenyeken indulni.
2015. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3. válaszoló:


Azokon indulhatok akár edző nélkül is? Tehát tagsági ilyesmi nem kell?

2015. szept. 3. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, de az mondjuk olyan hogy egy kisváros/ falu egyik lovas szervezete (vagy vmi ilyesmije) tart a helyi kis foci pályán/ vásártéren vagy egy üres területen egy ügyességi versenyt. Ahol par ezer ft a nevezési díj es a nyertes kap egy oklevelet meg egy üveg pezsgőt.
2015. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!