Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan lómenhely, állatotth...

Van olyan lómenhely, állatotthon aki befogadná ideiglenesen a lovamat és eltartaná ingyen? '

Figyelt kérdés
Annak idején a párom vette, de szakítottunk, nekem jelenleg nincs pénzem a bértartást fizetni, vágóhíd szóba sem jöhet! Eladni nem fogom, de éhen sem halhat.
2015. szept. 14. 21:36
 1/8 piriiiii ***** válasza:
84%

Eltartaná ingyen... nem, ilyen szerintem nem létezik.

Olyan helyek igen, ahol látják, hogy nem vagy alkalmas az állat tartására, és örökre eltávolítanak tőle, olyan van, és akkor keresnének is másik gazdát.

Nincs valami olyan ismerősöd, aki szereti a lovakat, benne is van ebben a világban, és közösen tartanátok?

Na és a párodat mi lelte, őt nem érdekli a ló?

2015. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg felajánlhatod a lovardának akinél tartod, hogy amíg nem tudod rendezni az anyagi helyzetedet, használhatják a lovadat úgy, mintha a sajátjuk lenne, és adhatják vendég alá. Ha alkalmas erre a ló. Persze, ha jól képzett állatról van szó, akkor számíthatsz rá, hogy ez esetben a végletekig ki fogják használni, és sanszos, hogy mire ismét tudod őt fizetni és újra visszaszerzed fölötte a teljes privatizációd jogát, kissé szét lesz lovagolva. De nem kerül vágóba és nem fog éhen halni.
2015. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóra gondoltam mint az előttem szóló, szerintem találsz olyan lovardát amelyik szívesen eltartaná neked, ha cserébe iskolalóként használhatnák.
2015. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tisztavérű arab telivér.. arra gondoltam, hogy a lovardának felajánlom, hogy segítek nekik mindenben, csak tartsák el..
2015. szept. 14. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:
És ha felesbe adod ki? Ha lovarda megkapja,akkor abból már ló nem lesz soha.
2015. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Add ki bérbe valakinek. Ne felesre, mert akkor a tartás fele alsóhangon a tiéd. Teljesen bérbe, hátha kell valakinek - ez jobb út szerintem, mert csak egy ember lovagolná, nem több tucat ismeretlen képességű akár. Vagy lovagoltatásra a lovardának, de akkor megállapodás kérdése, mennyit engednek a tartásból.
2015. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdésem az lenne, hogy van koncepciód, hogy mikortól tudod tartani a lovat? Mert ha ezen időpont a homályba veszik hidd el neked is meg a lónak jobb lenne, ha eladnád.
2015. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1-2 hónapról...
2015. szept. 15. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!