Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Anya szerint béna Lovas...

Anya szerint béna Lovas vagyok (? )

Figyelt kérdés
5 éve lovagolok már de mindig új helyre mentem ahol ujra elkezdték velem az alapokról .. Jelenleg ott tartok hogy mennek az alakzatok , az ügetés , lépés , szőrén egyedül megyek ügetésben. A mostani edzőmmel csináljuk a parelli 7
2015. szept. 26. 10:28
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
..játékát . A húgom 2 éve lovagol és már vágtázik . Anyukám pedig engem allandoan szapul hogy mielőtt lovasedző szeretnék lenni meg kell tanulnom nem félni a lovaktol.. De kérdem én honnan veszi hogy felek . Voltam kórházban egy éve mert leestem és amnéziám lett és azóta gondolja ezt szerintem . A húgom viszont még nyergelni is fél a lovat és pont én nem félek . Így viszont annyira el veszi anya az önbizalmamat hogy nem tudom hogy akarok e már lovasedző lenni..19/ L
2015. szept. 26. 10:32
 2/43 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Áterzem a helyzeted, én 9 éve lovagolok, néha igaz voltak pár hónapos kihagyások, de én is nagyon sokszor váltottam helyet, és mindenhol találtak valami olyan hibát, ami miatt vissza kellett térni az alapok oktatásához, most is sajnos helyet fogok váltani, már előre félek, hogy mi lesz, bár az alap jármódokkal nincsen gondom. Annyi, hogy nekem nem mondja senki, hogy béna vagyok, de úgy érzem. Ne figyelj arra, ki bénáz le, mindenkinek a saját tempójában kell haladnia, valakinek könnyebben megy, másoknak nehezebben. Nyilván sokkal egyszerűbb úgy lovagolni tanulni, ha végig egy helyre jár az ember.
2015. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
De nekem nem azert kellett az alapokról kezdeni ujra mert béna voltam hanem mert mindig elmondtam hogy én már tudom az alapokat de olyan rossz oktatók voltak hogy le se szartak..egész órán nem is figyeltek . Ugyhogy ezek inkabb kommunikációs hibák voltak ..
2015. szept. 26. 10:50
 4/43 anonim ***** válasza:
80%
Ne add fel! Én is sok helyre jártam lovagolni és sokszor kezdtem előről és elég bénának érzem magam de szeretek lovagolni. Próbálj arra gondolni hogy valaki egyeltalán nem tud lovagolni te meg tudsz.
2015. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Ja és amugy a jelenlegi edzőm eddig a legjobb . Mi zabla nélkül lovagolunk . De anya annyira visszaveszi az önbizalmam . Azt mondja hogy nincs gyakorlatom .. Kérdem én 10 lovardát megjártam ahol allandoan volt feladatom ..komolyan nincs gyakorlatom ???
2015. szept. 26. 10:58
 6/43 anonim ***** válasza:
80%
Megkérdezhetem hogy hova jársz lovagolni? Vagy ha konkrét helyet nem szeretnél mondani akkor csak annyit hogy egy nagy lovasiskolába jársz vagy csak valami kis lovardába
2015. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
27%
Amíg anyud fizeti az edzést, addig ne rinyálj!
2015. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Egy névtelen kis tanyára . Utolsó képzeld azon vagyok hogy legyen munkám es tudjam magamnak fizetni. Egyébként meg attól még hogy fizeti miért kell lebénáznia amikor s húgommal nem teszi ezt ..
2015. szept. 26. 11:08
 9/43 anonim ***** válasza:
86%
Ne foglalkozz vele! Ha Ő így gondolja, gondolja így. Gondolom nem is tud lovagolni, szóval neked kéne lebénázni :/ . Lehet hogy nem szeretné, hogy ezt a szakmát tanuld. Ha annyira szeretnéd, ne foglalkozz vele!
2015. szept. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne add fel! Ami anyukádat illeti akkor bíráskodjon más felett ha ő jobban tud lovagolni. Sok sikert! ;-)
2015. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!