Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lovardát ajánljátok?...

Melyik lovardát ajánljátok? (Debrecen)

Figyelt kérdés
szóval, le szeretném tenni a rajtengedély vizsgát. 8 éve lovagolok, az első évben jártam edzőhöz, aki a nagyon alapokra megtanított, azóta magamnak lovagolok. mivel ilyen irányba szeretnék tovább tanulni, le szeretném tenni a rev-et. egyéni edzést szeretnék, nem azt hogy vagyunk egyszerre 6-8 an, és akkor vagy figyel rám, vagy nem. na meg persze nem lenne baj ha nem az egekben lenne az ára. tudtok ilyen helyet?
2015. szept. 30. 15:48
 1/2 anonim válasza:
Debreceni Lovas akadémia, nagyon jók az edzők. Ha nincs lovad van iskola ló, jó pálya Debrecenbe a legjobb hely.
2015. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is a lovasakadémia, de attól függ, mit szeretnél pontosan. Ha idomítólovaglás, akkor ott inkább Kiss Pista - bár Boross Sanyinál is van egyéni edzés, a legtöbb gidrán, amelyikkel oktat, nem erre van ott képezve, inkább saját lóval szoktak nála az emberek megfordulni. Mondjuk most kószál ott még pár edző, oktató, tereptúravezető, meg amit akarsz, szóval végül is van még választék... Mindenesetre ha ugróban gondolkozol, akkor Boross. Hajtást, meg iyleneket nem nagyon tanít ott senki...

Ha esetleg megengeded, én azért ajánlanám Szladek Robit is, bár ő már egy pár éve a Hortobágyon van - végül is annyira nem nagy táv, és szerintem megéri.

2015. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!