Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sodrot lovat lehet udvaron...

Sodrot lovat lehet udvaron tartani éjjel nappal? télen is? Természetesen feddet helyen is

Figyelt kérdés

2015. szept. 30. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Csak legyen egy társa is. Meg egy beallója.
2015. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze :) Növeszt egy jó kis bundát és vígan el lesz egész télen.
2015. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy nagy udvar meg egy tető. Más nem kell. A tető az eső miatt de az udvar is nagy legyen mert futnia is kell.
2015. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mint bármelyik másik lovat is, nem kell rá se takaró, se más. Szélvédett, három oldalról fedett beállója legyen, meg egy társa, és jónapot.
2015. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Udvaron nem, de jó nagy legelőn tarthatod, 3 oldalról zárt és fedett beálló elég neki, illetve jó lenne egy legelőtárs is.
2015. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pontosan így gondoltam. köszi!
2015. okt. 1. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
a legjobb lovak a sodrottak. nekem is van kettő kancám. Rettenetes munkabírásuk nyűgözött le és emellett nyugodt természetük. Én egy lemezből készült bódéban tartom őket éjszaka itt állnak be, nappal van egy karámjuk, ott vannak. Már elég jó kis szőrt növesztettek, de még hosszabbodni fog ha jön az igazi tél. Így nem fáznak.
2015. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!