Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pónikat szeretnék. Hogyan...

Pónikat szeretnék. Hogyan vegyem rá a szüleomet?

Figyelt kérdés
Két pónit szeretnék tartani otthon (lenne megfelelő hely, hideg idő esetén is). Hogyan vegyem rá a szüleimet? Kb. mennyi lenne egy hónapra a tartásuk?

2015. okt. 5. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Hány éves vagy?


A 2 ló ára + szállítás + doki + kaja = 1M azaz egymillió forint!

2015. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dolgozz meg a tartásuk költségeiért. Az meggyőző. Én is szeretnék sokmindent, de azért meg kell dolgoznom. Ha gyerekkoromban lyan követelőző lettem volna, mint akik veled menetrendszerűen kirakják a "kikönyörgök lovat" kérdéseiket, véresre pofoztak volna.

Hány éves vagy?

2015. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Jó hülyék vagytok ha nem veszitek észre h ezek fake troll kérdések. Naponta ugyanezt kiírják azért is....
2015. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a hogyan vegyem rá a szüleimet.hu. Másról sem szól ez a z oldal.
2015. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én megértem hogy sokan lovat szeretnének de nem engedik neki és hát és a kölcségekkel szembe kell nézni..
2015. okt. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A ló ára, a helye (mindennapi takarítása, fűtés tisztaság) , Étel , ital (ha beteg vagy még akkor is) elegendő legelő hely, Mozgatás és iylenek.. Kb 20 ezer havonta..
2015. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! Ne foglalkozz ezzel a sok bunkóval. Csak unatkoznak ezért piszkálnak.

Nos... Én is ilyesmi kérdést tettem ki, tehát... Sok fő pont van, de szerintem nézz utánna neten, hogy egyes felszerelések mennyibe kerülnek. Ha nagy vagy a pónihoz és nem fogsz rajta lovagolni, akkor nyeregre nem lesz szükséged.

2016. aug. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!