Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek gáz, ha az istálló...

Szerintetek gáz, ha az istállóban, ahova járok, megkérdezem, hogy lehet-e önként munkát vállalni ott?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy láb alatt lennék, mert nem vagyok még olyan tapasztalt, ezen a téren, de szeretném bővíteni a tudásom :)

2015. okt. 5. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lovászkodásra gondolsz akkor felesleges. Sok lecsúszott románnal meg trógerrel egésznap a lószart lapátolni nem nagy élmény.
2015. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aová én járok lovagolni (Septimia, Székelyudvarhely) ott például lehet melózni :)

Elvégzed a lovak körül a munkát, cserébe ingyen lovagolhatsz vagy elvisznek szekerezni :D

2015. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És te ezt mennyi idő alatt érted el, hogy így megbíznak benned, hogy jól elvégzed a munkát? :)
2015. okt. 5. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Én még nem dolgoztam, őszi szünetben fogok :) (Pesten élek)

Barátnőm már dolgozott ott.

Úgy tudom hogy már rögtön az elejétől lehet :) (mondjuk ott két lovász dolgozik, és az egyik nagyapám gyerekkori barátja, de szerintem ennek semmi köze ahhoz hogy dolgozhatok-e)

Persze a lovászok eleinte felügyelnek, és megmutatják mit hogyan kell, és még van ott jó pár ott dolgozó lány akik segítenek :)


(hajnali hétkor fogalmaztam, bocsi a hibákért)

2015. okt. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Mindenesetre, akkor megpróbálok érdeklődni erről ahova én járok. Köszi a választ :)
2015. okt. 6. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!