Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lóra szeretnék gyűjteni....

Lóra szeretnék gyűjteni. Megoldható?

Figyelt kérdés

Szüleim semmiképpen sem szeretnének lovat venni, holott már pici korom óta lovagolok. Elhatároztam, hogy összegyűjtöm a pénzt egy saját lóra. Van egy ismerősöm, aki lovagoltat és van 2 lova, elvégezte a lovasoktatói képzést, illetve az élettársa lovász. Oda szeretném bértartásba tenni majd a lovat. Már meg is van a kiszemeltem, akit évek óta nem tudtak eladni. Szelíd hátasló, kocsit nem húz, tud ugratni, szóval számomra ideális hobbiló. Rossz szokásoktól mentes, semmilyen betegségre nem hajlamos. Beszéltem a tulajjal, és küldött képeket. Szerintem gyönyörű ( [link] A lovat és a felszereléseket én, a bértartást szüleim fizetnék.

Szerintetek érdemes összegyűjteni a pénzt? 2 év alatt ez megoldható lenne?

Köszönöm a válaszotokat! 13/L


2015. okt. 11. 14:14
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
2015. okt. 11. 14:15
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Mi Honnan tudjuk hogy te mennyi idő alatt szedsz össze annyi pénzt ?! :D azon én elgondolkodnék hogy miért nem vette meg senki még..
2015. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én nem azt kérdeztem, hogyan csessz le, hanem hogy érdemes lenne-e? És már régen fent van neten, de mivel senki sem akarta megvenni, vagy szimplán nem sokan nézték a hirdetést, ezért nem kelt el.
2015. okt. 11. 14:22
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a nehéz, hogy elmész oszt' veszel egy lovat. Eltartani ki fogja?

Érdekes, hogy megvenni nem akarják, de eltartani igen?

Szerintem ezt csak azért mondták, hogy hagyd már békén őket a ló-témával.

Én 12 éve lovazom, tőled kicsit azért idősebb vagyok, inkább fordíts még időt a tanulásra.

2015. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen 2 év alatt? Miből? Nem dolgozhatsz, még diákmunkára se mehetsz. És gondolom annyi zsebpénzt meg nem kapsz.. A felszerelés is alaphangon benne van kb 50-60 ezerbe ha használt cuccokat veszel.
2015. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
nagyon szép ló!! gyűjtögess rá, és ha úgy érzed vedd meg :) nem tudom mennyibe kerül, és mennyi idő alatt tudsz összegyűjteni annyit, de ha én a helyedben lennék elkezdenék gyűjtögetni rá
2015. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%
Egy csinos,ápolt,bevállalós tini lány,manapság 2-3 hónap alatt összeszedheti egy ló árát!
2015. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor akarj lovat ha fenn is tudod tartani. Megvenni egy dolog. Az egy egyszeri költsèg. A bértartás, az állatorvos stb pedig egy folyamatos mindig fenálló költség. Ha ezt vállalják a szüleid akkor csináld. De gyanítom, hogy nem fogják! Nem véletlenül. Itt minden tini lovat akar. Fenntartani egyik se tudja.
2015. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Eladott cuccaimból lenne pénz, + még az ünnepekkor kért pénz (10-20000 Ft). Már van 50000 Ft-om, egy nyereg ára.
2015. okt. 11. 14:34
 10/22 anonim ***** válasza:
Ki fog fizetni havi 35-50 000 Ftot neked a tartásra? XD
2015. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!