Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pécsett vagy környékén hol...

Pécsett vagy környékén hol folytathatnám a lovaglás és/vagy az ugrást?

Figyelt kérdés

Itt tanulok Pécsett és már nagyon hiányzik hogy lovazhassak de ugye nem tudok haza járni hetente mivel messze lakom innen. Jó lenne ha tudnám folytatni az ugrást de ha nem az se baj. Nekem már az is nagy öröm lenne ha lovagolhatok vhol. Ha esetleg tud vaki vmi légyszi írjatok. Már túl vagyok a kezdő szinten. Egyedül is lovagoltam már. Lovagoltam helyre lovakat edző felügyelete mellett :) Kérlek a bunkózást mellőzzétek.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. okt. 11. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. okt. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Berek Wakeboard & Lovarda, 10.17-én nyit hivatalosan a fedelesük :) Pécs-Vasas-on van és helyijáratos busszal is megközelíthető: a Főpályaudvarról (vasútállomás) indul a 13 és 14-es busz és a Gabona utcánál kell leszállni. Az Árkádnál is fel tudsz szállni.
2015. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöööööm :)))))))
2015. okt. 11. 15:45
 4/4 anonim válasza:

mohácsi lovasklub?

dunaszekcső aranypatkó lovarda

pogány bosi lovasklub

2016. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!