Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan taníthatom?

Hogyan taníthatom?

Figyelt kérdés
16 éves lovamnak szeretnék trükköket tanítani. Hogyan tudnám megtanítani a spanyol lépést, ágaskodást, meghajlást, pipálást, térdelést, integetést?? És hogyan tudom azt elérni hogy mellettem ügessen, vágtázzon kötőfék meg minden nélkül? Lépésben követ, megáll amikor megállok.. Tudom több hónapos munka jár ezzel, de szeretnék ezzel foglalkozni.
2015. okt. 11. 16:00
 1/5 Lunariana ***** válasza:
Nem hinnem, hogy megvalosithato lenne ,mert mar ehez eleg idos.
2015. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen! Öreg már ehhez! De ha ragaszkodsz hozzá: Úgy megy melletted fogod a kötőféket és szaladsz sétálsz stb..egy idő után (több hónap) Már nem kell fogni, csak megy!Max ennyit még tudsz neki tanítani!
2015. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked nem való ló
2015. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem öreg a ló, megtanulhat még bármit ezek közül. Első lépésként hívj tényleg szakértő segítséget (tehát nem olyat, aki csak mondja magáról, vagy egy lóval kétes eredményeket tud felmutatni, hanem olyat, akinek értékelhető referenciái vannak, és elismered a munkáját), aki segít, máskülönben súlyos baleseteket idézhetsz elő.
2015. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A követés egyszerű: Rengeteg időt töltesz el vele, és mindig van nálad valami finomság. Futsz, és közben mutogatod neki a falatot. Először nem fog követni, lassan kell indulni, aztán vágtázhat is melletted. A lényeg az, hogy minél többet foglalkozz vele, érd el, hogy bízzon benned.
2015. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!