Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti is szoktatok beszelgetni a...

Ti is szoktatok beszelgetni a lovatokkal?

Figyelt kérdés
Ne nezzetek hulyenek, de engem mindenki utal, nincsenek barataim. A szuleim is folyton engem csesztetnek, mindig lealacsonyitanak. Egyeudl a lovam akit meghagytak nekem. En nap mint nap neki sieok neki beszelek es csak vele akarok lenni, kert nincs senkim. Szerintetek ez normalis? Ti is szoktatok ilyet?
2015. okt. 12. 22:07
 1/7 anonim válasza:
Sajnos nem, mert 300 km-re lakik tőlem és nincs telefonja :(
2015. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
70%
Én lovas vagyok de nincs lovam. De beszélgetek a lovarda lovaival. A lovakat többre tartom mint az embereket. Értékesebb lények.
2015. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy beszélek a lovamhoz - minden családtagommal beszélgetek :)
2015. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magázni szoktam őket.😊
2015. okt. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is mindig beszélgetek vele, kb folyton dumálok neki. :D ha pucolom, ha hozom be, vagy ha rajta ülök
2015. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam! Mindig! Nekem is ő a legjobb barátom.....mindig mindent el mondok neki...a titkaimat is....csak benne bízhatok....
2017. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden nap dumálok vele. Ő a mindenem.

Illetve javasolni tudom, hogy ha pl suliba nincsenek barátaid, a lovardádban ismerkedj, próbálj barátkozni. Velük biztos egyezik az érdeklődési korotok.

Nekem 2 legjobb baratom is a lovardabol van, csak ok vannak nekem meg a lovam<3

2017. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!