Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Felfújható párnát a nyeregbe...

Felfújható párnát a nyeregbe rakni és arra ráülni mennyire rossz ötlet?

Figyelt kérdés
Még nyáron kilyukadt a gumimatracom amiről le vágtam a még jó fejpárna részt.
2015. okt. 28. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Eléggé. Szerintem magyarázni sem kell, nincs rögzítve. Vegyél pamacsos nyereghuzatot, azt tedd rá.
2015. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem értek a lovagláshoz, csak nézni szoktam, de szerintem nem túl biztonságos
2015. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Egyszer lovagoltam, szóval nem értek hozzá. De nem a legbiztonságosabb sztem odafent.
2015. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

"párnát a nyeregBE rakni" a ló és a nyereg alá akarod? Vagy nyeregRE rakni és közvetlen azon ülni.

tekintve, hogy kapásból az első variációnál tönkretennéd a ló hátát, mert kidurranna az a vacak és szétvernéd a nyereg és a saját súlyoddal. plussz összetörnéd magad.

A másodiknál ízzé, porrá törnéd magad.


Amúgy mi vezetett téged erre a szürreális ötletre? (puszta kíváncsiság)

Miért nem dobod ki, ha amúgy is már csak szemét, (szintén kíváncsiság)


25 éve lovagolok, de ilyet most hallok(olvasok) először.

2015. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyeregre tenném. Nem mernék vele így vágtatni.
2015. okt. 28. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól még lépésben is 2 mordulat után BAMM. Gyorsleszállásos-talajbizsgálat és ha szerencséd van, nem durran ki, mert ha a ló megijed a durranástól, akkor véletlenül agyhelyen is taposhat.


Honnan jött az ötlet? Van a környezetedben aki helyesli? Fel akarja venni vidire?

2015. okt. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem inkább egy fotelt kötsz a hátára...?
2015. okt. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet bariszőrös vagy zselés nyereghuzatot kapni, használj olyat, ami erre való, ne kísérletezz ilyen veszélyes dolgokkal, kb borítékolható, hogy ez az ötlet kórházba juttat.
2015. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pár éve lehetett kapni felfújható nyeregpárnát, nem tudom, most is van-e még. De azt kifejezetten erre tervezték, a nyereghez illik az alakja, hozzá lehet rögzíteni, és az anyaga is erős. Ez természetesen igen távol áll a gumimatrac fejrészétől... Azzal szerintem ne is közelíts lóhoz...
2015. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!