Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Western nyereg vásárlás?

Western nyereg vásárlás?

Figyelt kérdés
Western nyeregből milyen márkájút érdemes vásárolni? Csak mert úgy hallottam, hogy csak az amerikai jó mert az európai és egyéb gyártmányok tönkreteszik a ló hátát.

2015. nov. 2. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ami tönkreteszi a ló hátát az a rossz minőségű nyereg, az ülni képtelen lovas, a lovagolni képtelen lovas és a nyergelni képtelen lovas. Meg az, amelyik nem képes a megfelelő nyerget kiválasztani a lova hátára.


Én azt mondom, hogy westernből aminek a reális használt ára 100 ezre felül van, az már nem rossz minőség, de Mo-on is készítenek nagyon szuper western nyergeket (nem 80 ezerért).

2015. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Continental, vitán felül az egyik legjobb márka, azon belül is az Equiflex vázasok a nagyon jók, de ugye használtan is iszonyú drágák. A Billy Cook, Dale Martin is iszonyatosan jók. Magyar nyeregkészítők közül, említésre méltóak a témában: Puskás (régebbi nyergeikről nagyon jókat hallani, az újakról már korántsem.) Májii nyergeg és LJSaddle.

Abban (is) az előttem szólónak van igaza, hogy 100, de inkább 150k HUF alatt nem nagyon fogsz jó minőségű használt nyerget találni. (például a Natowa, Arizona stb. felejtős)

2015. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!