Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fríz ló alkalmas tereplovaglás...

Fríz ló alkalmas tereplovaglásra? Valaki azt mondja igen valaki nem akkor most ki téved?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni segítene valaki? És ha van még idője valakinek leírja a fríz lónak általánosságban a jellemzőit? (Nem azért, hogy veszek csak érdekel)

2015. nov. 12. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindegyik ló elmegy terepen, sőt igényli is a mentális egészsége érdekében. Ilyen laza 2-3 órákat simán bír, viszont a hosszabb túrákra már fel kell készíteni (mint a legtöbb lovat).

Az hogy a fríz milyen... Én nem dolgoztam még a fajtával, azt mondják elég érzékenyek, hisztisek.

2015. nov. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nem lehet megérteni h nem fajtafüggő ez a dolog. Szerinted ha egy bármilyen lóval kilehet menni terepre akkor egy frízzel már miért ne lehetne?! Terephez kell 4 láb meg az sem árt ha kiegyensúlyozott ,nyugodt a ló. De ez meg nem fajta megintcsak egyedfüggő. Jellemzői az h kényes szar betegségre hajlamosabb a többi lótól,amilyen mutatós olyan haszontalan ló . De terepre ugyanúgy alkalmas mint bármilyen más ló.
2015. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Persze alkalmas tereplovaglásra is.

Jellemzői:

Méltóságteljes,akciós mozgás,magas léptekkel.Hosszú hullámos,tömött farok és sörény ,bokaszőrzet.

Jó mozgás.

2015. nov. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pónival is ki lehet menni...szerintem mindegyik ló alkalmas
2015. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Alkalmas, úgy ahogy mindegyik ló megfelelő lovassal. Én amiket lovagoltam kezdőnek, gyereknek nem ajánlanám. Esetleg futószáron.:) Elég hisztisek és akaratosak.
2015. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat :)
2015. nov. 23. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!