Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kólika jelentkezett a lovamnál...

Kólika jelentkezett a lovamnál. Nem változik az állapota (? ) SOS

Figyelt kérdés
Tegnap arra lettem figyelmes, hogy a lovamnak erősen fájt a hasa. Lehívtuk az orvost és minden olyan dolgot próbáltunk már (beöntés, oltás, sétáltatás, infuzió...stbstb) ami segítene a helyzeten. Hiába.. Gyorsan puffad.. Üllőn van egy lóklinika és ajánlotta hogy oda még eseleg el lehetne vinni. Egy műtés mégis mennyibe kerülne? Hány km-t bírna ki a lovam odaúton? Elpusztulhat műtét során? Kérem segítsenek!
2015. nov. 17. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Párszázezer, attól függ. Igen, elpusztulhat, ahogy akkor is elpusztulhat, amikor éppen a neten kérdezősködsz ahelyett, hogy a telefonon lógnál és mondjuk hívnád a klinikát.
2015. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van. Ha még él a lovad, gondolom az állatorvos is javasolta a műtétet.

Nekünk egyszer bejött az a "trükk", hogy dombra fel és le sétáltattuk (van egy benk a pályánkon). Bár nálunk akkor csak pár órája volt rosszul a ló és kb 1 óra múlva jobban is lett. Gyógyszert nyilván kapott, de attól nem lett jobban rögtön (10-20 perc múlva), mint általában, és ez bejött. Ez a módszer a te lovadon már nem hiszem, hogy segít, csak azért írtam le, hátha más is olvassa és a jövőben segíthet.

2015. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én ismerek egy jó orvost lovunk nagyon le volt fogyva nem tuttuk miért és ő meggyógyította nagon rendes .

Neve:Hevesi Ákos keress rá csak ajámlani tudum

2015. nov. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!