Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeged-tápéi nagy lovardáról...

Szeged-tápéi nagy lovardáról tudnátok mondani infókat? Árak, oktatás minősége, lovak, megközelíthetősége, vagyis mivel lehet oda pontosan kijutni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Én mindent tudok róla. Írj privit, ha érdekel.
2015. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyan válaszoljon légyszíves, aki jár/járt oda, és képben van a dolgokkal. Köszönöm szépen!
2015. nov. 19. 11:27
 3/10 anonim ***** válasza:
En ot evig ott lovagoltam, ha erdekel, irj. Szivesen meselek rola.
2015. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én már 8 éve oda járok lovagolni és imádom! A lovakat(nagyon és sok ló van, de vannak más állatok is), a környezetet és az oktató is nagyon jó. Szerintem egy nagyon jó lovarda.
2015. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen nagyon jó, főleg mikor a tulaj a ló után hajítsa a vasvillát, mert nem megy be a helyére. Persze a vasvilla a ló oldalában landolt. 😞

A kis gyerekek polták, a ló nekik köszönheti az életét. A tulaj hozzáállása az volt: ha megmarad jó, ha nem marad meg úgy is jó. Mert drága az állatorvos.

Köszi, inkább ebből a helyből elég volt.

2015. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ilyen biztosan nem történt meg, lehetetlen. A tulajnak igen, van egy stílusa az emberekkel, de hogy lovat ok nélkül nem fegyelmezett, az is biztos. Ő is a lovaiból él meg, az életét jelentik, mint minden más normális lovasedzőnek/lovardavezetőnek, hidd el, nem tenné meg legvégő esetben maga miatt sem.
2016. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig megtörtént, elhiheted. Meg az is, mikor a csikót elsőre kantározta és nem akarta a zablát bekapni, akkor beleállt a jászolba és a kantárral elkezdte verni a csikó fejét. Sajnos ennek is a szemtanúja voltam.
2016. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hagyjuk mar,valaki itt nagyon le akarja jaratni. Lehet hogy nem egy emberre gondolunk, mert akit en ismeret, nagyon lotisztelo es -szereto ember. Nem mondom, nekem is voltak osszetuzeseim vele, meg sok olyan dologgal nem ertettem egyet, amit ott lattam. Ha tenyleg megtortentek amiket allitasz akkor bizton mondhatom, abban az ot evben amit ott toltottem, nem lattam ahhoz hasonlo viselkedest.
2016. jan. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annak csak örülni tudok. Lehet hogy megváltozott.
2016. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Tápéi lovardát csak akkor ajánlom ha van 1 éved (vagy több) és 150000Ft (plusz még amit a lovas cuccokra költesz pl.:télen kesztyű, lovagló cipő/csizma, lovagló nadrág) amit ki szettnél dobni a kukába és kb egy év lovaglás után miután megtanultál rosszul lovagolni utána elkezdeni megtanulni helyesen lovagolni ugyan abba a lovardába csak a másik edzőnél.És nagyon lepukkant, csodálom hogy a lovak télen nem fagynak szét nincs is rendes bokszuk.Küldjek róla képeket?

Én már fél évet és úgy kb. 66000Ft elpazaroltam rá.Ép most szeretnék átmenni a Szabadidő Lovasklubba.

2017. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!