Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen színű szettet vegyek...

Milyen színű szettet vegyek egy csődör lónak?

Figyelt kérdés
Igazábol kancára is meg ménre is használnám, szóval úgymond uniszex szín kéne!:) A kék az tetszik, csak nemtudom, hogy türkiz legyen, vagy az elegánsabb sötétkék..a bordón is gondolkodok de az nem túl fiús! Illetve a Cobos vagy a Fullos labvédő lesz jobb minden bizonnyal akármilyen nagylóra? S.O.S!

2015. dec. 3. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Világos "fém" szürkét. Nem bánod meg!
2015. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De abbol nem talalok labvedo szettet;//
2015. dec. 3. 19:25
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Milyen színűt, milyen színűt?

Valószínűt -.-

"Tök jó", hogy egyeseknek ez a legnagyobb gondja. Nekem is lehetne gazdag apám akinek szórhatnám a pénzét hülyeségekre -.-

Mi a facér nem jó neked a sima fekete és kész?

2015. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Minek válaszolsz ha nem ismered az anyagi hátteremet?? Szerintem tobb mint felmillios fizetessel megtehetem, raadasul en keresem meg!! Na erre mit lepsz?
2015. dec. 3. 19:30
 5/11 A kérdező kommentje:
Varom a tovabbi ertelmes valaszokat! Bocsanat hogy nem irok ekezetet!
2015. dec. 3. 19:31
 6/11 Kosbor24 válasza:
A sötétkék az jó
2015. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a színvitába nem szólnék bele, de ha "normál" lóra veszed, akkor fullos kell. A cob inkább nagyobb pónikra, kisebb lovakra jó.
2015. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ménem van, és én is szett őrült vagyok. Nekünk van: sötétkèk, türkízkék, átmenetes kék, barna, lila, fekete, tengerészcsíkos, bordó, drapp, mogyoróbarna, sárga, zöld és narancssárga. Én kizárólag Eskadront veszek, nyeregali + fásli, lábvédőből van fekete és barna is ha nem lenne kedvem fáslizni.
2015. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az ERTELMES valaszokat, sokat segitettetek:)
2015. dec. 4. 08:04
 10/11 tothp ***** válasza:
Azért a lovat is kérdezd meg. Hátha nem tetszik neki és levet a hátáról.
2015. dec. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!