Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes lenne más orvossal is...

Érdemes lenne más orvossal is meg nézetni? Feltétlen szükséges ez?

Figyelt kérdés
A lovam évek óta velem van, mostanában viszont el kezdett köhögni , rendszeresnek nem mondanám lovaglás közben néha jön csak elő ilyenkor váladék is ürül néha illetve hallom is hogy "tele van az orra" . Doki volt azt mondta hogy lerakódás lehet a tüdőben most egyenlőre nem ad semmit mozogjon még többet így magától tud ürülni jobban, ha nem változik akkor ad neki egy szteroidos szurit. Sokat olvastam mostanában, utána láttam vannak köptetők is amik segítenek feloldani a váladékot nem lenne célszerűbb előbb ilyet ki próbálni? Most az abrakba adok még foghagymát/tormát, egyébként a széna jó minőségű a doki is megnézte az istálló is tiszta nem poros/ammóniás mindig oda figyeltem a tisztságára. Fél ridegben van ki-be jár az istállóbol . Valakinek van tapasztalata a köptetőkkel? Gondoltam rá hogy más dokit is hívnék több szem többet lát alapon , na meg nem is feltétlenül szeretném a szteroidot...

2015. dec. 10. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
A köptető nem sokat ér. Hallgass a dokira,több,de lassabb tempójú mozgatás és ha kell akkor adasd be az injekciót vagy jobb,hogy szenved?
2015. dec. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp lássa egy másik állatorvos is. Több olyan esetet is láttam már, hogy a többedik állatorvos találta meg a jó megoldást egy problémára, és nem kezelte félre. Én első körben inkább Marton Zsófiát ajánlanám neked, ő eléggé híres a lovasok körében, gyógynövénykeverékei nagyon hatásosak, minden problémára személyre szabott keveréket tud adni a lónak. Megfázásra és kehességre is vannak gyógynövénykeverékei és alternatív megoldásai, szerintem keresd fel őt, és próbáljátok meg először ezt, és inkább lépcsőzetesen haladni felfelé, mert a szteroid a legutolsó, amit adni kellene. www.fitocavallo.hu az oldala Marton Zsófiának. Sok sikert és gyógyulást a pacinak!
2015. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel még kezdeti stádiumban van, ezért én úgy gondolom megér egy próbát az alternatív gyógymódok kipróbálása. Próbáld ki az Equimins Air Power Booster köhögésoldó szirupját, illetve a Fitocavallo meridián kérdőívét töltsd ki és tudnak neked gyógynövénykeveréket ajánlani. Ezt a kettőt alkalmazva, szinten tartható a kehesség, valakinek meg el is múlt a köhögés. Én kikérném mégegy állatorvos véleményét, ha esetleg a pénztárcád engedi akkor vidd be a lovadat Üllőre egy mellkas rtg-re, esetleg futópadra rakják és terhelés alatt is megnézik ezt a köhögést.
2015. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha olvastal volna, akkor nem lenne ilyen botranyos a helyesirasod. Nem volt lelkierom vegigolvasni.
2015. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdemes megnézetni egy másik orvossal, esetleg a lovas ismerőskörödben körbe kérdezhetnéd volt-e valaki lovának hasonló problémája.

(#4-es: Mondja ezt az, aki még az ékezetek kitevésére sem képes!)

2015. dec. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!