Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten vagy a környékén...

Budapesten vagy a környékén tudtok mondani jó lovardát?

Figyelt kérdés
Fontos szempont számomra, hogy tudjak fejlődni (ne csak zötyögjek a lovon), de ne olyan oktatóm legyen, aki leüvölti a fejem, mert hamis lábra ugrattam be vágtába a lovat. Sóskútra jártam lovagolni régebben, de onnan úgy tudom már eljött az edzőm, aki hajtós, de ugyanakkor kedves is volt. Előre is köszönöm a segítségeteket!

2015. dec. 10. 18:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A Nyihardával nem tudom mi a probléma. Az tény, hogy a futószáras órák nem a legjobbak, de ha azon túljutsz, kijutsz karámba onnantól minden teljesen rendben van. Volt 1-2 oktató akik nagyon gyengék voltak nem is szerettem őket, de hál istennek el lettek küldve. Akik maradtak szerintem velük nincs semmi probléma.
2016. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jah még valami. A Nyiharda egy kis családias hely, sajnos nem a legkönnyebben megközelíthető és nincs fedett pálya. Azoknak való akik hobbiból lovagolnak és nem versenyzés miatt szeretnének megtanulni. Mondjuk itt is ugyanúgy elsajátítasz mindent csak lassabban.
2016. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Donna lovasfarm nézd meg!!
2016. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az Akadémia lovardát ajánlom, most már nagyon színvonalas lett :)
2016. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!