Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerülne így havonta...

Mennyibe kerülne így havonta az ellátása, illetve mekkora helyet igényelne?

Figyelt kérdés
Jövőre amint leérettségizem tervezek vásárolni egy kis shetlandi pónit. Csak úgy hobbi célra, de azért kocsiban lenne használva, kertes házban lakunk, így lenne vele mit hozni-vinni (trágya, egyebek) Lehet itthon nem engednék meg hogy itthon tartsam, bár elférne. Helye lenne éppenséggel máshol is, ismerősnél. De ha itthon tartja az ember, mennyi a havi ellátása a shetiknek? orvosi költséget ne számoljunk, arra mindig lenne félre téve egy kisebb összeg. Meg még a helyre lennék kíváncsi, egy kis beálló is elég neki? Köszönöm a válaszokat. 18/F
2015. dec. 15. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan nem tudom neked a költségeket megmondani (majd megírja más), de azt tudnod kell, hogy lovat egyedül nem szabad tartani.

Tehát vagy kettővel számolj, vagy eggyel se.

2015. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érettségi után az emberek nagy része tanulni vagy dolgozni megy... Nem csak a nyári szünetben kell a lovat ellátni....

Jelzem, ha te is felülsz a kocsira, plusz még pakolsz is rá, egy törpe meg is szakad előtte....

2015. dec. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de annyit hadd tegyek hozzá, hogy van egyéb jószág is a portán, úgyhogy tudom mivel jár az állattartás, tudom hogy nem csak nyáron kell lovazni -.-
2015. dec. 16. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!