Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok? Haflinger első...

Mit gondoltok? Haflinger első lónak?

Figyelt kérdés
12 vagyok. ez lenne az első lovam. nem vagyok túl magas (142) ezért gondoltam egy hafira, mert tetszenek is. Kancát szeretnék. Ezen tanulnék lovagolni is, mert eddig csak ügetni tudok(meg lépésben). ti mit gondoltok? Első lónak? Vagy más tipp?

2015. dec. 16. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Ne vedd bantasnak, de meg nem gondolnám azt hogy szukseged lenne egy lora. Fiatal vagy es meg a vágtat se tudod. Ha szüleid értenek a lovakhoz vagy valami ilyesmi akkor legyen de szerintem meg várj vele. Es meg jöhetsz is. Arra gondoltal?
2015. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Tőlem veheted megbántásnak de te is csak egy vagy a sok tizenéves hancurpancur közül akinek most beugrott hogy hmmmm kell egy ló akkor vetessünk egyet... Ez qurva jó csak ilyen embernek teljesen felesleges aki még lovagolni sem tud. Tanulj meg lovagolni aztán ráérsz ezzel utána foglalkozni..
2015. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Kár volna neked egy ló még. Várj 5 évet, majd utána.
2015. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem akarom elvenni a kedvedet, de én 14 voltam amikor kaptam egy lovat, annyi tapasztalatom volt velük előtte hogy párszor voltam lovastáborban, ahol nagyrészt túrákon vettem részt. Szóval kb. semmi, a ló a fejemre nőtt, mert kb. azt nem hagyta hogy a kantárt ráadjam, felemelte a fejét és ennyivel el volt intézve. Én meg nem tudtam hogy mit kell vele csinálni, egy nagy szenvedés volt az egész, és mivel otthon tartottuk, szakértő segítséget sem tudtam kérni. Úgyhogy azt javaslom, hogy amíg nem érzed úgy hogy 100%-ban el tudod, látni, illetve ha ilyen viselkedési problémái vannak azokat is tudod kezelni, csak akkor vágj bele. Vagy ha van a környezetedben olyan, aki folyamatosan kontrollálni, segíteni tud, hogy mit hogyan csinálj.
2015. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már egészen kiskorom óta lóimádó vagyok. Nélkülük nem is élnék. Nem nekem jött az hogy akk most vettessek egy lovat, hanem a szüleim tudják, hogy mennyire szeretem a lovakat ezért kapok egyet. A szüleim nem de több rokonom is van akinek van lova és bármiben segítenének. Lovagolni rajta tanulnék meg magasabb szinten, mivel hogy sajnos az ismerősöm lova verseny ló és csak a gazdája bír lovagolni rajta. Próbáltam már de ledobott a hátáról ahogy mást is.De ez az ismerősöm tanítana meg.És én érzem hogy nem tántorítana el semmi! Mert én a lóról kértem véleményt.
2015. dec. 17. 19:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Es a masik hogy hol tartanatok.
2015. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szokásos duma. Az a baj magyarázat mindig van,de hozzáértés még nem lesz. De legalább jó lehúzni az ilyenek zsebét,csak ez a jó h valaki jól lefej titeket . A rossz az h a ló meg pár év múlva mehet ahova akar .
2015. dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A hely már megvan neki. És nem mindenki olyan mint ahogy ti gondoljátok! Különben is nem azt kértem hogy mondjátok meg nekem hogy vegyek lovat vagy ne! Véleményt kértem a hafikról.
2015. dec. 18. 20:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Szeretik az értelmes embereket,ezért neked nem való . Tessék itt a vélemény kis élősködő
2015. dec. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem Hafim van és imádom kicsit makacsok de én az olyan lovakat kedvelem akikkel van kihívás
2015. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!