Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol vannak Gidrán tenyészetek...

Hol vannak Gidrán tenyészetek Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szeretném alaposabban megismerni ezt a fajtát, ezért olyan tenyészetet keresek, ahol lehetőség van erre.

Köszi :)



2015. dec. 26. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

vannak állományok az országban. az alábbiakban mindegyikben tartanak gidránokat:

-Lullán a Pál udvarban

- Szilvásváradon az Állami Ménesgazdaságban

- Csákvári Gidrán Ménes


ezek közül én a szilvásváradit ismerem, ott szépek a lovak jól tartják őket, az év nagy részében legelőn vannak az állatok. mellettük lipicai törzstenyészet is megtalálható ugyanitt.

2015. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a lullait ismerem. A jelenleg 9 gidrán van. Egy fedezőmén, egy kiöregedett tenyészkanca, egy csikó és 6 iskolaló. A lovagoltatásban részt vesz egy hucul kisló is. Nagyon jó természetű lovak, ügyesek, okosak. Én rajtuk tanultam meg lovagolni. Ha teheted látogass el a Pál Udvarba.
2015. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!